2733
2734
عنوان

گل بود و به سبزه اراسته شد😣

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 53 پست
مو خوبه ابرو خیلی ضایعس خیلی بده خیلی زشته خیلی تو چشمه😳😭

رنگشون کن 

ابروکه کمه زودرنگ میگیره

هرچندمیدونم آدم دوست داره طبیعیه خودش باشه

اماچاره چیه بایدکناراومدرنگ گیاهی هم خوبه

زن همسایه امون86سالشه

موهای سیاه سیاه

هیچوقت ندیدم یه دونه موی سفیدداشته باشه

دورجون شما

پسرش پارسال فوت شدچندماه بعددیدم همه موهاش سفیدبودبعدفهمیدم همیشه موهاشورنگ میکرده تمیزومرتب

دیگه من هم مثل شماباچاقیم وسفیدشدن موهام دارم کنارمیام

فکرکنی بهشون بدترمیشه

البته من همه میگن چاق نیستی

اماترازوخونه میگه دروغ میگن حرف راست رومن میزنم تپل

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

اخه شوهر که کل دنیا نیست

بخدا من شوهرم بهم‌خیانت کرده اونم به فجیح ترین شکل ولی سعی کردم خودمو نبازم تا رو خودم کار کردم اونم به خودش اومد

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم رنگ میکنی بیخیال اصلا ارزش نداره بخوای بهش فکر کنی مردم هزاربرار مشکلات دارن خودشونو نمیبازن ...

هیچ درخواستی برام نمیاد منم نمیتونم درخواست دوستی بدم نمیدونم چرا این جوری شده نی نی سایتم😶

عزیزم رنگ میکنی بیخیال اصلا ارزش نداره بخوای بهش فکر کنی مردم هزاربرار مشکلات دارن خودشونو نمیبازن ...

رنگ چه فایده ابروهام مدام دارن میریزن شنیدم رنگ کنم بدتر سفید میشن

2731
هیچ درخواستی برام نمیاد منم نمیتونم درخواست دوستی بدم نمیدونم چرا این جوری شده نی نی سایتم😶

من شوهرم با دوستم بهم خیانت کرد کلی تحقیر و توهین ولی خودمو سرپا کردم چه ظاهری چه روحی

باورت نمیشه وقتی تونستم به خودم بیام مردی که میخواست من نباشم حالا میگه کل اموالمو میدم فقط باش

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

یه خانونی که مشاوره میخونن بهم کمک کرد .بدون یک ریال پول

برام برنانمه نوشت

از دوستای دوران دبیرستانم بود

2738
۳۳سالمه. کم کم دارم به خودکشی فکر میکنم ماهاست با شوهرم رابطه ای ندارم مدام از زشنی من می ناله

یجا گفتی شوهرت مواد مصرف میکنه بخاطر اونه نه اندام تو عزیزم که سرد شده بعدشم یکم به خودت برس نه بخاطر شوهرت بخاطر خودت رژیم بگیر ورزش کن ماسک بزار 

تیرویید و تنبلی دارم ولی دارو میخورم

علتش تیرویید و سردی بدنه .‌..بهتره بری اصلاح مزاج بشی تا پیشرفت نکنه....اینطوری تیرویید و تنبلی هم درمان میشه

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
میشه بگی چه تغییراتی رو خودت به وجود آوردی

فکر کن ۴ ماهه شوهرم با یه دختر دیگه که دوستم بود رابطه داشت کلا به همه میگفت من زنمو نمیخوام من دوسش ندارم

به خودم گفته بود کی به تو نگاه میکنه در صورتی که واقعا قیافه بدی ندارم

کلا فقط  منو سرکوب کرده بود

۳ ماه فقط منتشو کشیدم که ادم شو درست شو زندگیمونو درست کنیم هی برای ناز کشیدم دیدم نه خیر اصلا ایشون درست بشو نیست

اونور اون هرزه هی بد منو میگفت و از زندگی عاشقانه ای که براش میخواست بسازه میگفت از هر لحاظم چه عاطفی چه جنسی تامین میکرد

من تصمیم گرفتم بجنگم ولی دیگه از اون حالت اویزونی در اومدم رفتم مشاوره ولی ازم جلسه ای ۳۰۰ میگرفت هیچی نگفت

تا دوستم که مشاوره میخوند و اصلا تجربه ای ام نداشت بهم گفت تو اعتماد با نفست مشکل داره تو این ماه اخر منو عوض کرد

دیگه به شوهرم نگفتم بیا درست کنیم زندگی رو کلا فقط فکر ارامش و روح و روان خودم بود

و در مرحله بعد رفتم سراغ جسمم 

عیب هامو شناسایی کردم جای اینکه هی غر بزنم که فلانم فلانم براشون برنامه ریزی کردم

افکارمو مثبت کردم

در کمال ناباوری همسرم برگشت

2706