2726
عنوان

گل بود و به سبزه اراسته شد😣

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکنی تو اولین زن چاقی؟یا اولین زنی که ریزش مو داره؟

بیخیال عزیزم خداروشکر سلامتی

شوهرت ارزش نداره حتی بهش فکر کنی 

باور کن تو میتونی به خودت برسی کلی بهتر شی ولی نه واسه مرد معتاد زن بازی که اگر چشمتو رو این دوتا عیبش ببندی رو اینکه علاقه نداره و بهت توهین میکنه مستقیم نمیشه ببندی

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2728
عزیزم من در جریان زندگیت هستم تروخدا به خودت بیا انقدر از خودت ایراد نگیر عزیزدلم تو مطمئنم خوبی ا ...

من خوبم ؟پس چرا ابروم داره سفید میشه؟اصلا کیو دیدی ابروش سفید باشه؟😭

بهت درخواست دادم‌بیا بهت یه کسی رو معرفی میکنم زندگیتو عوض میکنه .هم چاقی هم رفتاری

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
۳۳سالمه. کم کم دارم به خودکشی فکر میکنم ماهاست با شوهرم رابطه ای ندارم مدام از زشنی من می ناله

اعتماد به نفستو از دست دادی

ولی الان انقد کارا برا زیبایی میشه انجام داد اگه فک میکنی حالتو خوب میکنه انجام بده مثلا ابروتو هاشور بزن

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

زیاد دیدم برا بعضی ها ارثی. ولی برا ریزش موهات آزمایش بده کم خونی نداشته باشی. شوهرتم خودش زشته بی معرفت.یکم رژیم بگیر. 

ابروت سفید شده من یبار دیدم یه چیز تو دماغم گیر کرده هرکار کردم درنیومد دزدم یه موهاش سفیده شده در ...

عزیزم شما تیکرت مثبت شد ؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

عزیزم رنگ میکنی بیخیال اصلا ارزش نداره بخوای بهش فکر کنی

مردم هزاربرار مشکلات دارن خودشونو نمیبازن واقعا یه اضافه وزن و ریزش مو انقدر مهمه.

ببین باید شوهرتو تشنه کنی باور کن کاری نداره درخواستمو قبول کن فقط یک هفته اثرشو میبنی

زیاد دیدم برا بعضی ها ارثی. ولی برا ریزش موهات آزمایش بده کم خونی نداشته باشی. شوهرتم خودش زشته بی م ...

نه اصلا و ابدا ارث نداریم مامانم خاله هام عمه هام ماشالا ابردهاش پرکلاغیه. فقط یادمه آقاجونم که ۹۰ سالش بود فوت کرد الگبروهاش سفید بود😫😭

2706