2737
2734
عنوان

مادرشوهرم همه جا...

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 71 پست
بگو حامله ام سختمه تو راه  ميخوام سريعتر برسم و خريد كنم فقط و همين ديدي خيلي اصرار كرد بگو ع ...

اره همينوميگم

ممنونم دوست عزيز

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم ادميه خبر ميده

وای چه اعصاب خرد کن.با ملایمت بگو میخوام خریدامون سورپرایز باشه و نمیخوام فعلا کسی ببینه.اخلاق شوهرتو نمیدونم.من راحت میگم میخوام با سلیقه خودمون خرید کنیم مامانت میاد نظرش با نظر من یکی درنمیاد ناراحت میشه

هرجور شده از خونه خودتون راه بی افتادین الکی یه کار برا خودت بتراش بگو باید انجام بدم

حتما

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2728
۲.۵ ساله مشکلت رو دارم. تو سفر مهمونی هممممممه جا خواهرشوهرم میاد. یعنی کافیه حدس بزنه جایی قراره بر ...

وای 😢😢😣😣 چقدر بد 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
وای چه اعصاب خرد کن.با ملایمت بگو میخوام خریدامون سورپرایز باشه و نمیخوام فعلا کسی ببینه.اخلاق شوهرت ...

شوهرمن يچيزي راجب مادرش بگم

اينقد زورش ميده

چرا ادم باید خودشو بندازه دنبال عروس که یه غریبه بیاد واسه ادم قیافه بگیره؟.خواهشا نگین    چرا میگی غریبه هروقت عروس  خواهر شوهر مادر شوهرشو فامیل دونست  خواهر شوهرم  میدونه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2738
خب جایی میرین به کسی نگین بی خبر برین

😏 میشه؟ مثلا مهمونی خونه برادرشوهرم بریم متوجه نمیشه؟ یا مسافرت شهرستان خونه پدر شوهرم بریم متوجه نمیشه؟ ما نمیگیم خودش انقدر زنگ میزنه تا بفهمه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
۲.۵ ساله مشکلت رو دارم. تو سفر مهمونی هممممممه جا خواهرشوهرم میاد. یعنی کافیه حدس بزنه جایی قراره بر ...

سه ساله قدرت نه گفتن نداشتم 

خواهرم دوست اشنا حتي خانواده شوهر عيب بزرگمو همين ميدونن كه دوست دارم اينقدر از خودگذشتگي و فداكاري كنم و از خود بگذرم و رودرواسي داشته باشم تا همه و ازخودم راضي نگه دارم

بعد سه سال رفتاري ديدم كه فهميدم اشتباه كردم و مقصر هم هيچكس نيست جز خودم چون اين خودم بودم كه به خودم ارزش ندادم به خواسته ام بها ندادم پس هييييييچ انتظاري از بقيه نبايد داشته باشم وقتي خودم به خودم بها ندادم از بقيه چه انتظاريست

تازه دارم قدرت نه گفتن و پيدا ميكنم اول به خودم فكر ميكنم بعد انتظار دارم بقيه هم به من فكر كنن !

من خودم باشم به شوهرم میگم دلم میخواد 2 تایی بریم اگه بریم اونجا بقیه هم میان و من دوست ندارم

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

عزیزم کاملا درکت میکنم شوهرت باید شعور میداشت و به اینجاش فکر میکرد که اگر برین اونجا بخوابین این اتفاق میفته 

حالا اگر خودشم خوشش نمیاد مادرش بیاد مستقیم بهش بگو ببین اگر بریم اوتجا اونها هم میان و من سفر دو نفره دلم‌میخواد و دوست ندارم نظر بدن رو خریدم و دوست دارم سیسموتی را که خریدم بچینم یهویی ببینن نه قبلش

ولی اگر اینحوری نیست و مثل بچه ننه ها ننشم با خودش میبره این ور اون ور درست یه نقشه ای بکش که شب اونجا نخوابین دیگه خودت شرایط را ببین و یه چی جور کن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
😏 میشه؟ مثلا مهمونی خونه برادرشوهرم بریم متوجه نمیشه؟ یا مسافرت شهرستان خونه پدر شوهرم بریم متوجه ن ...

نه از کجا میخواد متوجه بشه هروقت زنگ میزنه شما هی جواب سربالا بدین،،حالا مجرده با متاهل؟؟

2706