2410
2553
عنوان

مادرشوهرم همه جا...

985 بازدید | 71 پست

خانوما خدانكنه ما بخايم جايي بريم مادرشوهرممم ميگ منوببرين بخداديوونم كرده

صب زود ميخايم بريم ي سفري ك سيسموني بخرم

الان ي شهر دور از خانواده هامون زندگي ميكنيم.شوهرم ميگ بيا امشب بريم شهرخودمون بخوابيم از اونور بريم...من گفتم نه من از اينطرف ميخام برم كي حوصله داره شب توجاده باشه!چون ميدونم بريم اونجا بي بروبرگرد خواهرشوهر يامادرشوهرميخان بيان همراهمون!

ديگ ميخاي خريد كني ميگ اينوميخري چي بشه واي چ گرونن واي....كلا زن رو مخيه

چي ب شوهرم بگم ك امشب نريم اونجا!؟؟؟؟

مادرشوهرشماهم اينطوريه؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو دلم‌میخواد سیسمونی رو دوتایی بخریم و وقتی وسایل نینی کامل شد همه ببینن و ذوق کنن

بعدم بگو اینجوری راحت ترم

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2720

۲.۵ ساله مشکلت رو دارم. تو سفر مهمونی هممممممه جا خواهرشوهرم میاد. یعنی کافیه حدس بزنه جایی قراره بریم انقددددددر زنگ میزنه تا قرارشو فیکس کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چرا خبر همه کاراتون رو میدین؟خب برین بخرین برگردین.فوقش تو جاده بهشون‌خبر بدین

شوهرم ادميه خبر ميده

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2714
ببخشید از کجا میخوای سیسمونی بخری؟قیمتاش مناسبتره؟

ميرم قشم

۲.۵ ساله مشکلت رو دارم. تو سفر مهمونی هممممممه جا خواهرشوهرم میاد. یعنی کافیه حدس بزنه جایی قراره بر ...

اه چقدر رو مخن

بگو حامله ام سختمه تو راه 

ميخوام سريعتر برسم و خريد كنم فقط و همين

ديدي خيلي اصرار كرد بگو عزيزم مادرتو كه ميشناسي ممكنه بريم بخوان باهامون بياين منم روم نميشه بگم نه چون دوست دارم خودم با سليقه خودم براي فسقليمون خريد كنم و تو رودرواسي و اينكه ناراحت نشن نميتونم بهشون نه بگم

پس لطفا بذار راحت باشم

مادرشوهرم نه ولی خواهرشوهرم بله خیلی خودشو  دعوت میده من رک ب شوهرم گفتم یا من یا خواهرت  ...

افرين 

2706