1464
1411
عنوان

مادرشوهرم همه جا...

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 71 پست
چه قضیه ای پیش‌اومد

خيلي طولانيه ولي همينقدر بگم براي خانواده شوهرم خيلي زحمت ميكشيدم سعي ميكردم مثه دخترشون باشم از دخترشون هم بيشتر حتي هروقتي هم ميديدم كمك ميخوان از خودم و تايمم و كارام ميزدم با سر ميرفتم پيششون هركاري از دستم برميومد انجام ميدادم 

يك سالي يك هدف تحصيلي براي خودم انتخاب كردم كه وقتم و خيلي گرفت ديگه وقت نكردم مثه قبل باشم ولي رفتارهايي ديدم كه فهميدم كارايي كه ميكردم و از نظر خودم لطف بود وظيفه شده 

چند تا اتفاق كوچيك افتاد بهم برخورد 

گفتم جلوي اتفاق بزرگتر و بگيرم 

بدترينشم وقتي بود كه خواهرزاده شوهرمم بهم بي احترامي كرد و تو سه سال هميشه بي احترامي ميكرد ولي چند ماه پيش خيلي استرس داشتم و از نظر روحي داغون بودم مثه هميشه نتونستم ببخشم البته مثه هميشه سكوت كردم ولي سرسنگين شدم انگار انتظار نداشتن ميخواستن مثه هميشه بخندم و بگذرم اين دفعه شوهرمم ديگه سكوت نكرد ازم دفاع كرد بعدم خيلي شيك بقيه اشون سكوت كردن با اينكه قبول داشتن خواهرزاده اشون و نوه اشون اشتباه ميكنه بعدم خواهرزاده شوهرم به من گفت تو غريبه اي و خودش عضو خانواده و هيچكس نبايد از من دفاع كنه و اونم هركاري دلش بخواد ميكنه 😐

بقيه هم سكوت كردن 😞 اونجا فهميدم هيچ جايگاهي ندارم و تا به امروز اشتباه ميكردم:( تو سكوت خودم شكستم و نابود شدم و تصميم گرفتم ديگه رويه امو عوض كنم نا گفته نماند كه خواهرزاده ٤ سالم ازم كوچيكتره!!!

آدم هاي مختلف نظرات متفاوت هم  دارند پس نظر هر كس ، قابل احترام است .
خيلي طولانيه ولي همينقدر بگم براي خانواده شوهرم خيلي زحمت ميكشيدم سعي ميكردم مثه دخترشون باشم از دخت ...

آره عزیزم خوب کردی خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند حتی مشاوره های خانواده هم‌میگن کار زیادی برا خانواده شوهر میشه وظیفه 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اره من هیچ جا نمیبرمشون چون اهل دخالتن یواشکی میریمو میایم همیشه بهمون ضرر رسوندن یه جایی زندگی میکنن به نظر خودشون همه چیزش خوبه ولی برای ما اکی نیست هر وقتم میریم باهاشون خرید پشیمونیم مادرشوهرم که تا جا داره مارو تیغ میزنه

1436
اون تا ده شب در مغازشه شب ک اومدمیگم نه من از اون جاده خوشم نمیاد مخشومیزنم

شب اومد بگو کمرم گرفته تو ماشین بدتر میشه بذار صبح بریم من حالم جا بیاد.اگه رو مادرش حساسه اونو بهونه نکن سفر بهت تلخ بشه

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
چرا ادم باید خودشو بندازه دنبال عروس که یه غریبه بیاد واسه ادم قیافه بگیره؟.خواهشا نگین     ...

اخیش راحتم کردیا😂

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 (5).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
من مادرشوهرم اینجوری نیست متاسفانه شوهرمه که دوست داره همه جا مادرشو ببریم . 

دقیقا مادرشوهر بنده خدای من چیزی نگه شوهرم انقدر تو خونه میگه اونم ببریم انگار بهش تلقین میشه که باید باما بیاد اگه ام نبریمش ناراحت میشه

1469
خيلي طولانيه ولي همينقدر بگم براي خانواده شوهرم خيلي زحمت ميكشيدم سعي ميكردم مثه دخترشون باشم از دخت ...

هرکاری کنیم خانواده شوهر مارو غریبه میدونن و بعنوان عضوی از خانواده نمیپذیرن

اره من هیچ جا نمیبرمشون چون اهل دخالتن یواشکی میریمو میایم همیشه بهمون ضرر رسوندن یه جایی زندگی میکن ...

منم اوایل اشتباه میکردم با خودمون میبردیمشون خرید .جدا از اینکه دخالت کنن هر چی میخرن رو هم حساب نمیکردن. در صورتی که ما نامزدی بودیم و با پس اندازمون خرید میکردیم.الان خرید همیشه تنها میریم بعدش که دیدن میگم یهویی شد تصمیم گرفتم خریدم. یا میریم مسافرت تو  راه بهشون خبر میدم

1474
اسی نگفتی از کجا میخوای بیای قشم؟کجای قشم میخوای خرید کنی ؟قیمت های قشم که گرونه

من ازکرمان میرم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب تولد آقا امام زمان...امشب بعد از سال ها دلم كشيد سمت نماز...خدايا...اسم ني ني ايندم كه ب زودي مياد مطمعنم؛؛محمد مهدي....خدايا شكرت.
اسی نگفتی از کجا میخوای بیای قشم؟کجای قشم میخوای خرید کنی ؟قیمت های قشم که گرونه

بازارا درگهان جمعه باز هستن؟؟

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب تولد آقا امام زمان...امشب بعد از سال ها دلم كشيد سمت نماز...خدايا...اسم ني ني ايندم كه ب زودي مياد مطمعنم؛؛محمد مهدي....خدايا شكرت.
1457