1464
1411
عنوان

مادرشوهرم همه جا...

921 بازدید | 71 پست

خانوما خدانكنه ما بخايم جايي بريم مادرشوهرممم ميگ منوببرين بخداديوونم كرده

صب زود ميخايم بريم ي سفري ك سيسموني بخرم

الان ي شهر دور از خانواده هامون زندگي ميكنيم.شوهرم ميگ بيا امشب بريم شهرخودمون بخوابيم از اونور بريم...من گفتم نه من از اينطرف ميخام برم كي حوصله داره شب توجاده باشه!چون ميدونم بريم اونجا بي بروبرگرد خواهرشوهر يامادرشوهرميخان بيان همراهمون!

ديگ ميخاي خريد كني ميگ اينوميخري چي بشه واي چ گرونن واي....كلا زن رو مخيه

چي ب شوهرم بگم ك امشب نريم اونجا!؟؟؟؟

مادرشوهرشماهم اينطوريه؟

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب تولد آقا امام زمان...امشب بعد از سال ها دلم كشيد سمت نماز...خدايا...اسم ني ني ايندم كه ب زودي مياد مطمعنم؛؛محمد مهدي....خدايا شكرت.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

۲.۵ ساله مشکلت رو دارم. تو سفر مهمونی هممممممه جا خواهرشوهرم میاد. یعنی کافیه حدس بزنه جایی قراره بریم انقددددددر زنگ میزنه تا قرارشو فیکس کنه

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم کاربریمو گرفتن😥
چرا خبر همه کاراتون رو میدین؟خب برین بخرین برگردین.فوقش تو جاده بهشون‌خبر بدین

شوهرم ادميه خبر ميده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب تولد آقا امام زمان...امشب بعد از سال ها دلم كشيد سمت نماز...خدايا...اسم ني ني ايندم كه ب زودي مياد مطمعنم؛؛محمد مهدي....خدايا شكرت.
ببخشید از کجا میخوای سیسمونی بخری؟قیمتاش مناسبتره؟

ميرم قشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
۲.۵ ساله مشکلت رو دارم. تو سفر مهمونی هممممممه جا خواهرشوهرم میاد. یعنی کافیه حدس بزنه جایی قراره بر ...

اه چقدر رو مخن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بگو حامله ام سختمه تو راه 

ميخوام سريعتر برسم و خريد كنم فقط و همين

ديدي خيلي اصرار كرد بگو عزيزم مادرتو كه ميشناسي ممكنه بريم بخوان باهامون بياين منم روم نميشه بگم نه چون دوست دارم خودم با سليقه خودم براي فسقليمون خريد كنم و تو رودرواسي و اينكه ناراحت نشن نميتونم بهشون نه بگم

پس لطفا بذار راحت باشم

آدم هاي مختلف نظرات متفاوت هم  دارند پس نظر هر كس ، قابل احترام است .
مادرشوهرم نه ولی خواهرشوهرم بله خیلی خودشو  دعوت میده من رک ب شوهرم گفتم یا من یا خواهرت  ...

افرين 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
بگو حامله ام سختمه تو راه  ميخوام سريعتر برسم و خريد كنم فقط و همين ديدي خيلي اصرار كرد بگو ع ...

اره همينوميگم

ممنونم دوست عزيز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم ادميه خبر ميده

وای چه اعصاب خرد کن.با ملایمت بگو میخوام خریدامون سورپرایز باشه و نمیخوام فعلا کسی ببینه.اخلاق شوهرتو نمیدونم.من راحت میگم میخوام با سلیقه خودمون خرید کنیم مامانت میاد نظرش با نظر من یکی درنمیاد ناراحت میشه

هرجور شده از خونه خودتون راه بی افتادین الکی یه کار برا خودت بتراش بگو باید انجام بدم

حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450