2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میترسم  همیشه با خودم میگم این زن ها چجوری فرت و فرت میزان یعنی دردش اصلا براشون مهم نیست ...

سزارین درد نداره

ولی موافق فرت و فرت زاییدن نیستم 😑

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍
2728
من عاشق بچم ولی تازگیا فهمبدم اوردنش جنایته فقط برا لذت خودم

اخه من اگه بیارم فقط بخاطر حرف بقیه و بسته شدن دهن خونواده شوهر میارم خودم لذتی ندارم توش اصلا

انگار هم خودم هم شوهرم به پوچی رسیدیم دیگه از هیچی لذت نمیبریم شایدم زیادی زندگیمون یه نواخت شد۶ ولی باز هم میترسم خدااایااا خودت کمکم کن عاقلانه تصمیم بگیرم

منم ۴ ساله عروسی کردم متنفر نیستم از بچه اتفاقا شیرینه ولی از بعدش میترسم ک محبت شوهرم بهم کم بشه یا اینکه لحظه های دوتایی مون شاید نباشه و همه توجه شوهرم بشه بچه همین الان بغض کردم وقتی بهش فک میکنم اخه من کسیو ندارم بچه بیاد دیگ کی بهم توجه کنه😔 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
منم میترسم  همیشه با خودم میگم این زن ها چجوری فرت و فرت میزان یعنی دردش اصلا براشون مهم نیست ...

من یک بچه دارم ولی نمیتونم به بعدی فکر کنم بچه داری دل بزرگی میخواد من با یک عطسه دخترم نگران میشم 

منم ۴ ساله عروسی کردم متنفر نیستم از بچه اتفاقا شیرینه ولی از بعدش میترسم ک محبت شوهرم بهم کم بشه یا ...

اون بچه خودته خودتم بهش توجه میکنی از توجه شوهرت به بچتم لذت میبری این حرفا دیگه برات مهم نیست

اخه من اگه بیارم فقط بخاطر حرف بقیه و بسته شدن دهن خونواده شوهر میارم خودم لذتی ندارم توش اصلا انگا ...

نه عیزم ربطی نداره تو از ایندش میترسی الانم برا حرف بقیه دو دلی بنظرم اگه مشکل خاصی داری اول اونارو حل کن بعد تصمیم بگی به دیر شدن و زود شدنش کار نداشته باش چون واقعا مسئولیت سنگینییه مث بقیه هردمبیلی فک نکن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اگه بعدا با پدرش به مشکل بخورم چی؟

ان شااله که نمیخوری

بعد از ۴ سال شناخت کافی پیدا نکردی

من ۳ یال بعد بچه دار شدم پشبمونم میگم کاس همون سال اول میاوردم ۳ تا هم میخوام خیلی حس خوبیه

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
اون بچه خودته خودتم بهش توجه میکنی از توجه شوهرت به بچتم لذت میبری این حرفا دیگه برات مهم نیست

نه اخه مطمئنم هرچی بشه من شوهرمو بیشتر دوس دارم درسته بالاخره بچه ی جفت مونه ولی این افکار داره دیونه م میکنه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706