2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب بعدش؟

الان شوهرم خیلی بهم توجه میکنه زندگیمون شیرین شده اون موقع ها با اینکه عشق و عاشقی ازدواج کردیم اما باهم خیلی دعوا میکردیم

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...

ببخشید که اینو میگم ولی من میترسم بچه بیارم چون میترسم از دستش بدم و دق کنم خیلی احساساتی و وابسته هستم ای کاش اینجوری نبودم. 

الان من خواهرزادم یه کوچولو دستش زخم بشه خیلی غصه میخورم باید پیش مشاور برم...خیلی از مسئولیت بچه میترسم سنمم کم نیست...

مثلا بچه ها دارن بازی میکنن و تو سروکله هم میزنن پدرمادراشون عین خیالشون نیست ولی من استرسشونو دارم به هم اسیب نزنن کسی مثل من هست؟

Nothing special...
الان شوهرم خیلی بهم توجه میکنه زندگیمون شیرین شده اون موقع ها با اینکه عشق و عاشقی ازدواج کردیم اما ...

خداروشکر نمیدونم شوهرمم میخواد دیگه ولی من همچنان بی احساس...خاک تو سرم کنم 

ببین نه من نه شوهرم آمادگیشو نداشتیم اما انگار همون که این هدیرو داد داره آکمادگیشو و عشقشم میده وای من که حداقل از اخلاق شوهرم راضی شدم

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...
رو خودم در مورد چی کار کنم؟

ببخشید ولی شما یه خورده بد بین هستی

و اینکه توقع ۱۰۰ درصدی از همه چی داشتن درست نیست اگه زندگی و همسرت ۸۰ درصد هم به اون چیزی که میخواستی نزدیک باشه کافیه

خوشبین باش توکل کن به خدا شک نکن اگه درست تصمیم بگیری بهترین ها در انتظارته

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
ببخشید که اینو میگم ولی من میترسم بچه بیارم چون میترسم از دستش بدم و دق کنم خیلی احساساتی و وابسته ه ...

نه من اونطوری نیستم...استرسی هستی دیگه شما ...وسواس فکریه یه جور

انشالله بخدا دیگه خستم خوابم میاد همش 😣

پسر من ۶ ماهش تموم شده

خداروشکر دیشب تا صبح خواب بود فقط یه بار خودم به زور بلندش کردم شیر بخوره

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
ببخشید ولی شما یه خورده بد بین هستی و اینکه توقع ۱۰۰ درصدی از همه چی داشتن درست نیست اگه زندگی و هم ...

اره میدونم بدبین و ترسو شدم ...توکل بخدا 

خدا خودش یه جوری مدیریت کنه که همه چی خوب بشه من دیگه عقلم به جایی نمیرسه 

منم از مسئولیتش میترسم واقعا خییییلییی سخته

بیش تر از اونی‌که آدم فکرشو میکنه😣😊

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2706