2410
2553

اینایی که میگن نه گشنتون نمیشه یا لاغر نمیشین

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
امروز صبحونه تنها بودم حوصلم نکشید چایی دم کنم صبحونه نخوردم

من صبحانه ناهارم یکیه اونم اغلب حاضری

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
برای خودم نه فقط برای پسرم مجبورم درست کنم

چرا

خودت چی میخوری پ

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2714
من چون کلا تنها زندگی میکنم عادت دارم و سعی میکنم غذا آماده داشته باشم هوس هله و هوله و چیزای چاق کن ...

فریز میکنی؟

چیا مثلا؟

تنهایی حوصلت سرنمیره؟ دیوانه کننده نیس؟ یعنی حتا شبها تنها میخابی؟

من که اصلا حال ندارم ناهارو درس کنم شامم تنها باشم از بیرون میگیرم 

منم گاهی ازبیرون میگیرم

اما خیلی پولش میشه اگه کل ماه اینجورباشیم تقریبا

منم گاهی ازبیرون میگیرم اما خیلی پولش میشه اگه کل ماه اینجورباشیم تقریبا

نبابا انقدم گرون نیس ک اخه من انقدم در ماه تنها نیستم یه هفتشو تنها باشم فست فودی چیزی قرار نیس ک همیشه کوبیده بخورم ک 😂😂

منم گاهی ازبیرون میگیرم اما خیلی پولش میشه اگه کل ماه اینجورباشیم تقریبا

من پنجشنبه يا جمعه ممكنه تنها خونه باشم

بقيه روزا سر كارم

از شب چيزي مونده باشه مخورم يا نيمرو

يا سوپ درست ميكنم كه شوهرم هست نميشه و دوست مداره

اگر هر روز  تنها بودم از شب قبل شام درست ميكردم نگه ميداشتم براي فردام

من پنجشنبه يا جمعه ممكنه تنها خونه باشم  بقيه روزا سر كارم  از شب چيزي مونده باشه مخورم ...

سپاس

2706