1464
1459

عمو و برادرزاده تفاوت سنیشون خوبه زیاد شوخی میکنن بگو بخند هستن اما برادرزاده اش میاد تمام درد  و دلایی که با دوست پسرش کات کرده به شوهرم میگه خودشو لوس میکنه 

منم از این رفتاراا خوشم نمیاد ولی بهش هیچی نمیگم 

در واقع برادرزاده شوهری ۱۶ سالشه 

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

چه عموی بی غیرتی البته ببخشیدا 

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
1473

ندزدتش ازت یه وخ  

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

شوهرت دوباربزنه دهنش درست میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

چندسالشه شوهرت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449

چه اشکالی داره خب 

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1476
1457