2726

سلام دیروز رفتم دکتر بعد از سونو گفت از روز سوم 2تا لتروزول بخور و روزی 2تا متفورمین ،کسی بوده تنبلی تخمدان داشته باشه با این داروها باردار شده باشه؟

من اینماه لتروزول و متفورمین خوردم دوتا فولیکول خوب داشتم

امروز ۲۱ سیکلمه

نمیدونم گرفته یانه

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینماه لتروزول و متفورمین خوردم دوتا فولیکول خوب داشتم امروز ۲۱ سیکلمه نمیدونم گرفته یانه

من روز 12سونو نمیتونم برم سونو چون قراره برم مشهد دکترگفت عیبی نداره یه روز درمیون رابطه داشته باش ولی نگفت ازچندم سیکل شما ازشب چندم رابطه داشتین؟

2728
من روز 12سونو نمیتونم برم سونو چون قراره برم مشهد دکترگفت عیبی نداره یه روز درمیون رابطه داشته باش و ...

من دوتا فولیکول خوب داشتم

همون شب دوتا امپول ازاد سازی زدم

۲۴ ساعت بعد امپول اقدام کردم

بعد دوباره ۴۸ ساعت بعد امپول

و بعدش یک شب در میون

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
به سلامتی عزیزم تنبلی  تخمدانت شدید بود؟ یعنی منم امیدوار باشم؟

اره بابادکترم ب من گف کم کم سه سال طول میکشه بارداربشی گف بدنت هرچهارپنج ماه تخمک ازادمیکنه