2726
نه عزیزدلم اتفاقا براش خوبه بچه اش درشت میشه بعدم اسب نباید مدت طولانی جای ثابت باشه باید حرکت کنه ت ...

چ جالب!مرسی از اطلاعاتت😊

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله من این همه سوار شدم حتی تحریکم نشدم چه برسه به ارضا😂😂😂😂

تلاش کن خواهرم این چ حرفیه 😅😅😅

مایه بزار😅😅😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2728
🙈🙉🙊 در این حد یعنی ؟ خوب شد گفتی 👌😘

منم شنیدم من سوار خر شدم ارضا نشدم خو😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
شوهرم هست چرا با اسب😂😂😂😂😂😂

فک کردم مجردی 😅😅😅

شاید فقط اسب ارضا میکنه  خر فایده نداره😂😂😂

اره😅😅😅

منکه کلی دوچرخه سواری میکردم مشکلی پیش نیومد برام

خدارو شکر

خب اینم در نظر بگیریم که شاید قطعی نباشه برای تمام افراد 

بلکه ریسک را بالا ببره

من جوانب احتیاطو گفتم

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
2706