2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر از اولش بترسی ک نمیشه

شجاعت میخواد

من توی کیشو شمال سوارکاری کردم

عاشق اینکارم

انقدر سریع میروندم همه میگفتن خیلی شجاعی

ولی چندبار شنیدم ک اسب رم کرده و کوبوندشون زمین

از خیر سوارکاری گذشتم

خطرش زیاده دیگه.اگه الان میترسی مطمان باش بالای اسب حسابی کم میاری.پس بهتره ک یه نه به دوستت بگی و خلاص

2728

من عزیزم سوار کاری می کنم اگه اسب آروم باشه نه عزیزم اصلا سخت نیست ولی اگه دیدی از اون اسبای سرکش و شیطون سوار نشو چون تازه کاری میزندت زمین اسبای ماده نسبت به نر خیلی اروم ترن اگه حامله ام باشه که دیگه اروم تر حرکت میکنه

میگن برا خانوما خوب نیس  یکی بهم‌گفت ،گفتم چرا گفت دلیل پزشکی داره☹

شاید به خاطر اینکه زیاد بالا پایین میپره وکل رحم واینا میره رو ویبره🙈

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
من عزیزم سوار کاری می کنم اگه اسب آروم باشه نه عزیزم اصلا سخت نیست ولی اگه دیدی از اون اسبای سرکش و ...

عزیزم چطوریه میخام برم یاد بگیرم، هزینه هاش زیاده؟

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
اگر از اولش بترسی ک نمیشه شجاعت میخواد من توی کیشو شمال سوارکاری کردم عاشق اینکارم انقدر سریع می ...

من شوهرم سوار کار حرفه ای ولی بازم چند بار اونم اسب خودش زدتش زمین قربونش برم پسرم خیلی شیطونه 

میگن برا خانوما خوب نیس  یکی بهم‌گفت ،گفتم چرا گفت دلیل پزشکی داره☹

بله منم عاشقشم براهمین نرفتم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
اگر از اولش بترسی ک نمیشه شجاعت میخواد من توی کیشو شمال سوارکاری کردم عاشق اینکارم انقدر سریع می ...

واقعا سوار شدی و تند هم روندی دفعه ی اول ؟؟

سابقه هم داشتی؟؟

چه جوری تند میره . بگو من همون کار رو نکنم خخ

2706