1472
1411

اگر از اولش بترسی ک نمیشه

شجاعت میخواد

من توی کیشو شمال سوارکاری کردم

عاشق اینکارم

انقدر سریع میروندم همه میگفتن خیلی شجاعی

ولی چندبار شنیدم ک اسب رم کرده و کوبوندشون زمین

از خیر سوارکاری گذشتم

خطرش زیاده دیگه.اگه الان میترسی مطمان باش بالای اسب حسابی کم میاری.پس بهتره ک یه نه به دوستت بگی و خلاص

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

من عزیزم سوار کاری می کنم اگه اسب آروم باشه نه عزیزم اصلا سخت نیست ولی اگه دیدی از اون اسبای سرکش و شیطون سوار نشو چون تازه کاری میزندت زمین اسبای ماده نسبت به نر خیلی اروم ترن اگه حامله ام باشه که دیگه اروم تر حرکت میکنه

میگن برا خانوما خوب نیس  یکی بهم‌گفت ،گفتم چرا گفت دلیل پزشکی داره☹

شاید به خاطر اینکه زیاد بالا پایین میپره وکل رحم واینا میره رو ویبره🙈

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
من عزیزم سوار کاری می کنم اگه اسب آروم باشه نه عزیزم اصلا سخت نیست ولی اگه دیدی از اون اسبای سرکش و ...

عزیزم چطوریه میخام برم یاد بگیرم، هزینه هاش زیاده؟

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
اگر از اولش بترسی ک نمیشه شجاعت میخواد من توی کیشو شمال سوارکاری کردم عاشق اینکارم انقدر سریع می ...

من شوهرم سوار کار حرفه ای ولی بازم چند بار اونم اسب خودش زدتش زمین قربونش برم پسرم خیلی شیطونه 

1444
میگن برا خانوما خوب نیس  یکی بهم‌گفت ،گفتم چرا گفت دلیل پزشکی داره☹

بله منم عاشقشم براهمین نرفتم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
اگر از اولش بترسی ک نمیشه شجاعت میخواد من توی کیشو شمال سوارکاری کردم عاشق اینکارم انقدر سریع می ...

واقعا سوار شدی و تند هم روندی دفعه ی اول ؟؟

سابقه هم داشتی؟؟

چه جوری تند میره . بگو من همون کار رو نکنم خخ

1476
چرا اخه؟:/// خب این همه خانوم میرن باشگاه سوارکاری .ک

شاید بخاطر پرده باشه

من از کسی شنیدم، سوارکاری  اسب و یا حتی دوچرخه سواری، ممکنه گردن رحم را تغییرشکل بده

خود دانید

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
چرا اخه؟:/// خب این همه خانوم میرن باشگاه سوارکاری .ک

افتادگی رحم میاره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

اگه میترسی که نروچون سوارش بشی وقتی خاست حرکت کنه ازترس بیشترابروریزی درمیاری یه نه بگووخلاص

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ابان دخترم دنیامیاد😍👧🎆میشه لطفادعام کنیدزایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم دنیابیاد👶👼واینکه براسلامتی خانوادم وصاحب خونه شدنمم دعاکنی🙏
1450