2726
مگه به گذاشتن زنه باید میبود مرده ی جو غیرت داشت میرفت

تهدیدش کرده بود و یه حرفایی زده بود مخشو زده بود....ولی نظر منم همینه یه ذره غیرت داشت خواهرش رو تنها نمیزاشت و ناراحتش نمیکرد  انگار خیلی برای خواهرش بد شده بود این رفتار پیش خانواده داماد ..از همینا خوشحال بود

من که هرچی دیدم مزخرف بوده جز عده ای معدود که هیچوقت پر بازدید نمیشن (:

یک موردش همین الان ترکید میگفت عکس شوهرم حسودای پلاستیکی وارد نشید البته من وقتی رفتم که ترکیده بود حالا غلام حوس کرده بود انگار از خودش عکس بزاره شاید پول داده بود رفته بود ارایشگاه یا شلوار کردی جدید گرفته بود

شایدم سامی بینیش رو بسته بود یا به لبش ژل زده بود یا شاید ریشش رو خط انداخت بود یا ابروش رو سه خط کرده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تفکرات عجیب نمونش ی خانوم همین الان تاپیک زده برادرزاده شوهرم ب شوهرم میگه دوس پسر دارم و راجب رابطش حرف میزنه

بقیه میگن وا مگه چیه؟؟؟عموشه عادیه راجب دوس پسر با عموش بحرفه!

😐😐جامعه ب کجا رفته واقعا 

2728

یکی گفته بود فیلم اکشن دیدم بچش نیوفته🤦‍♀️

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

دیگه همه این را میدونن 

خانم باردار تاپیک زده بود مو قورت دادم آیا بچم خفه میشه 😑

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
بعضیا واقعا لوس تشریف دارن دیگه مرزهای جون عزیزی رو جابجا کردن

والا

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

همین تاپیک خودت از همه مضخرف تره

چقد بیکاری 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

یه خانمه عقد بود تاپیک زده بود پریودم عقب افتاده ممکنه باشیلنگ توالت باردار شده باشم ؟ گفتیم چجوری اخه ؟

فقر اطلاعات تو جامعه بیداد میکنه 

اینا مادرای اینده هستن 

2706