2410
2553

میخوایم امروز جایزه اسکار بدیم به ضایعترین تاپیک نی نی سایت شما هم بیاین کاندیدای خودتون رو اعلام کنید
اول از همه یه سوال داشتم: اینا چی میزنن؟ ساقی اینا کیه؟ جنسی که میزنن خوبه یا بد که میان اینجور اینجا چرت و پرت میگن

رسما یه سری ها که رد دادن دسته اول که یه سمندون یا ی سری که رفتن بینی رو بستن مثل تازه عروس های سینی به دستن عکسشون رو به عنوان شوهر جذاب (خدا عالمه اینا خودشون شوهر جذابن یا چی) میزارن میگن حسودا حسودی نکنید اخه گل من شما ضعف بینایی داری چیزی میزنی که این بابا رو زیبا یا حتی قابل تحمل می بینی تازه همه رو هم پاره میکنی که حسودن و چش دیدن ندارن من که خیال میکنم بیشتر این سمندونا خودتون هستید باور کنید

دسته دوم گیر میدن به یه موضوعی ردیف رگباری تاپیک میزنن طرف یکیو دوست داره یا مثلا یه مشکلی تو زندگیش پیش اومده روزی 10 بار میاد اینجا ناله و چی و چی

امممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممما اینا همش مقدمه بود یعنی تاپیکی دیروز دیدم که تمام این بنده خداهایی که میان میگن من جذابتر از جاریم هستم ، شوهر من جذابه، خدایا اخه چرا ها رو رسما رو سفید کرد

من موضوع تاپیک رو تو پست اول میزارم شما هم تاپیک های مورد نظرتون رو پست کنید هر کدوم بیشتر لایک خورد اسکار به اون تاپیک میرسه

با عرض پوزش از همه پدرمادرانی که یکم سن و سالی ازشون گذشته یکی که ادعا میکرد پدر مادر 60-70 سال سن دارن و در رابطه با رابطشون صحبت میکرد که انگار بنده خدا ها هفته ای چهار باررابطه دارن و چون پدرش چند وقته مریضه و نتونستن رابطه داشته باشن مادرش دمق بود و حوصله نداشت جالبه میگفت شوهرم به من دوساله دست نزده و اینا خجالت نمیکشن و از این حرفا (متاسفانه افراد مریض احوال یک مقدار برای گذاشتن تاپیک جنسی خلاقیت و فانتزی جنسیشون رفته بالا اما دیگه واقعا بی حیایی کجا به نظر من پدرمادر جز مقدسات به حساب میان و خط قرمز هستن حتی وقیح هم دار بزنی نمیاد از ناموس خودش اینجور حرف بزنه و اینجور معامله ای بکنه اینا منتظرن یک نفر از رو سادگی بحث کثیفشون رو ادامه بده اینا لذتش رو ببرن)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

پارسال تابستون یه خانومی تاپیک زده بود

پسرم ۵ سالشه میره مهد زبان انگلیسی تا عصر اونجان

بعد مربی بردش دستشویی 

به پسرم گفته خودت دستتو بشور و اونم نشسته

شدیدا هم طلبکار بود

چجور باور دارن بچشون تو ۵ سالگی میتونه زبان یاد بگیره اما تو ۵ سالگی نباید بلد باشه خودش بره دستشویی یا بعد دستشویی دستشو بشوره

و چه توقعی که مربی بیاد بچتو بشوره

یکسالی گذشته

هر وقت یادم میفته کف و خون قاطی میکنم😂😂😂

یه تاپیکی بود خانمه  مراسم خواستگاری و عقد خواهرشوهرش بود نه خودش رفته بود نه گذاشته بود شوهرش بره عقد خواهرش خیلی هم خوشحال بود و افتخار میکرد به این موضوع...وقتی حرفاشو میخوندم خیلی دلم گرفت.سرشار از عقده و حسادت بود

اکثرا هرچی میشه تاپیک میزنن 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
پارسال تابستون یه خانومی تاپیک زده بود پسرم ۵ سالشه میره مهد زبان انگلیسی تا عصر اونجان بعد م ...

بعضیا هستن فکر میکنند تو این عالم هستی فقط خودشون قدرت باروری داشتن بقیه بچه هاشون رو .....دن

2706