1464
1459

میخوایم امروز جایزه اسکار بدیم به ضایعترین تاپیک نی نی سایت شما هم بیاین کاندیدای خودتون رو اعلام کنید
اول از همه یه سوال داشتم: اینا چی میزنن؟ ساقی اینا کیه؟ جنسی که میزنن خوبه یا بد که میان اینجور اینجا چرت و پرت میگن

رسما یه سری ها که رد دادن دسته اول که یه سمندون یا ی سری که رفتن بینی رو بستن مثل تازه عروس های سینی به دستن عکسشون رو به عنوان شوهر جذاب (خدا عالمه اینا خودشون شوهر جذابن یا چی) میزارن میگن حسودا حسودی نکنید اخه گل من شما ضعف بینایی داری چیزی میزنی که این بابا رو زیبا یا حتی قابل تحمل می بینی تازه همه رو هم پاره میکنی که حسودن و چش دیدن ندارن من که خیال میکنم بیشتر این سمندونا خودتون هستید باور کنید

دسته دوم گیر میدن به یه موضوعی ردیف رگباری تاپیک میزنن طرف یکیو دوست داره یا مثلا یه مشکلی تو زندگیش پیش اومده روزی 10 بار میاد اینجا ناله و چی و چی

امممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممما اینا همش مقدمه بود یعنی تاپیکی دیروز دیدم که تمام این بنده خداهایی که میان میگن من جذابتر از جاریم هستم ، شوهر من جذابه، خدایا اخه چرا ها رو رسما رو سفید کرد

من موضوع تاپیک رو تو پست اول میزارم شما هم تاپیک های مورد نظرتون رو پست کنید هر کدوم بیشتر لایک خورد اسکار به اون تاپیک میرسه

در نهایت فقط ی چیز میمونه که باید بگم: تو نه اونقدر شعور داری که با حقیقت قانع بشی   و نه اونقدر سواد داری که بتونی منو قانع کنی   پس: بیا بگذریم  

با عرض پوزش از همه پدرمادرانی که یکم سن و سالی ازشون گذشته یکی که ادعا میکرد پدر مادر 60-70 سال سن دارن و در رابطه با رابطشون صحبت میکرد که انگار بنده خدا ها هفته ای چهار باررابطه دارن و چون پدرش چند وقته مریضه و نتونستن رابطه داشته باشن مادرش دمق بود و حوصله نداشت جالبه میگفت شوهرم به من دوساله دست نزده و اینا خجالت نمیکشن و از این حرفا (متاسفانه افراد مریض احوال یک مقدار برای گذاشتن تاپیک جنسی خلاقیت و فانتزی جنسیشون رفته بالا اما دیگه واقعا بی حیایی کجا به نظر من پدرمادر جز مقدسات به حساب میان و خط قرمز هستن حتی وقیح هم دار بزنی نمیاد از ناموس خودش اینجور حرف بزنه و اینجور معامله ای بکنه اینا منتظرن یک نفر از رو سادگی بحث کثیفشون رو ادامه بده اینا لذتش رو ببرن)

در نهایت فقط ی چیز میمونه که باید بگم: تو نه اونقدر شعور داری که با حقیقت قانع بشی   و نه اونقدر سواد داری که بتونی منو قانع کنی   پس: بیا بگذریم  

تاپیک مزخرف زیاد دیدم ولی یادم نمیاد

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

من که هرچی دیدم مزخرف بوده جز عده ای معدود که هیچوقت پر بازدید نمیشن (:

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

پارسال تابستون یه خانومی تاپیک زده بود

پسرم ۵ سالشه میره مهد زبان انگلیسی تا عصر اونجان

بعد مربی بردش دستشویی 

به پسرم گفته خودت دستتو بشور و اونم نشسته

شدیدا هم طلبکار بود

چجور باور دارن بچشون تو ۵ سالگی میتونه زبان یاد بگیره اما تو ۵ سالگی نباید بلد باشه خودش بره دستشویی یا بعد دستشویی دستشو بشوره

و چه توقعی که مربی بیاد بچتو بشوره

یکسالی گذشته

هر وقت یادم میفته کف و خون قاطی میکنم😂😂😂

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها افتخار زندگی من اینه که هر چی فکر میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم
8

یه تاپیکی بود خانمه  مراسم خواستگاری و عقد خواهرشوهرش بود نه خودش رفته بود نه گذاشته بود شوهرش بره عقد خواهرش خیلی هم خوشحال بود و افتخار میکرد به این موضوع...وقتی حرفاشو میخوندم خیلی دلم گرفت.سرشار از عقده و حسادت بود

اکثرا هرچی میشه تاپیک میزنن 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
یه تاپیکی بود خانمه  مراسم خواستگاری و عقد خواهرشوهرش بود نه خودش رفته بود نه گذاشته بود شوهرش ...

مگه به گذاشتن زنه باید میبود مرده ی جو غیرت داشت میرفت

پارسال تابستون یه خانومی تاپیک زده بود پسرم ۵ سالشه میره مهد زبان انگلیسی تا عصر اونجان بعد م ...

بعضیا هستن فکر میکنند تو این عالم هستی فقط خودشون قدرت باروری داشتن بقیه بچه هاشون رو .....دن

عشقولانه ها که اسکرین چت میزاشتین🤦🤦

غلام خط جدید خریده برای اسگل کردن یک ملت از این خط برای ان خط برای خود پیام میفرسته و مردم رو اسگل فرض میکنه

1418
مگه به گذاشتن زنه باید میبود مرده ی جو غیرت داشت میرفت

تهدیدش کرده بود و یه حرفایی زده بود مخشو زده بود....ولی نظر منم همینه یه ذره غیرت داشت خواهرش رو تنها نمیزاشت و ناراحتش نمیکرد  انگار خیلی برای خواهرش بد شده بود این رفتار پیش خانواده داماد ..از همینا خوشحال بود

من که هرچی دیدم مزخرف بوده جز عده ای معدود که هیچوقت پر بازدید نمیشن (:

یک موردش همین الان ترکید میگفت عکس شوهرم حسودای پلاستیکی وارد نشید البته من وقتی رفتم که ترکیده بود حالا غلام حوس کرده بود انگار از خودش عکس بزاره شاید پول داده بود رفته بود ارایشگاه یا شلوار کردی جدید گرفته بود

شایدم سامی بینیش رو بسته بود یا به لبش ژل زده بود یا شاید ریشش رو خط انداخت بود یا ابروش رو سه خط کرده بود

تفکرات عجیب نمونش ی خانوم همین الان تاپیک زده برادرزاده شوهرم ب شوهرم میگه دوس پسر دارم و راجب رابطش حرف میزنه

بقیه میگن وا مگه چیه؟؟؟عموشه عادیه راجب دوس پسر با عموش بحرفه!

😐😐جامعه ب کجا رفته واقعا 

یکی گفته بود فیلم اکشن دیدم بچش نیوفته🤦‍♀️

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
1437