1472
1411
عنوان

دلم خیلی گرفته چیکار کنم

98 بازدید | 14 پست

خیلی داغونم اصلا نمیتونم شاد باشم دلم خیلی گرفته دارم اشک میریزم تایپ میکنم تو رو خدا برام دعا کنید حال روحی زندگیم خوب بشه

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

عزیزه دلم اینکه صبح از خواب پاشی خودتی ک انتخاب میکنی خوشحال باشی یا ناراحت

جوکر:چرا باید بابت رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.
1473

ببین دنیا رازه کائناته هرچقدر بهش انرژی بدی همونقدرم ازش انرژی میگیری

پس بهش انرژی مثبت بده تا ب خودت برگرده

جوکر:چرا باید بابت رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

من بدتر از توام😭😭😭😭

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏
1447
خیلی اتفاق های بدی امسال برام افتاد نمیتونم هضم کنم

الهی عزیزم منم مثه توام ی چیز خوب نشده دلم بهش خوش باشع دو ماهه دنبال ماشینیم فقط ی دونه پیدا شد اونم گرررون میداد صاحب ماشین

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
الهی عزیزم منم مثه توام ی چیز خوب نشده دلم بهش خوش بده دو ماهه دنبال ماشینیم فقط ی دونه پیدا شد اونم ...

سال گذشته خونه خریدیم پول کم داشتیم دادیم رهن هنوز نتونستیم پول جور کنیم فکر نکنم حالا حالا جور بشه بریم خونه جدید

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
سال گذشته خونه خریدیم پول کم داشتیم دادیم رهن هنوز نتونستیم پول جور کنیم فکر نکنم حالا حالا جور بشه ...

الهی عزیزم ایشااا جور میشه میدونم خیلی سخته مامان منم ۱۳سال مستاجر بود اخرم خودش خونه خرید بابام خیلی بی عاره

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
خدا دل هر دو مون خوب کنه ان شاءالله 

الهی امین😭

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏
1476