1472
1411
عنوان

کار درستی میکنم بنظرتون؟؟؟

79 بازدید | 13 پست

سلام 

با جاری کوچیکم دو سه سالی هست مشکل داریم شروع کننده بهم زدن رابطه اونا بودن ولی تا الان چیزهایی پیش اومده ک ما هم بر دامن زدنش بی تقصیر نبودیم دنبال مقصر نیستم ولی از دیشب یه چیزی افتاده به دلم میخوام بخاطر شوهرم بهش پیشنهاد بدم یه جعبه شیرینی بگیریم بریم خونشون واس آشتی کنون قبلا خیلی با هم خوب بودیم الان از این وضعیت راضی نیستم و تو دلم آشوب حالا بنظرتون کار درستی میخوام بکنم تو یه ساختمون هم میشینیم دو سه سالی هم ما بزرگتریم ازشون

ممنون 

زن اگر از عشق لبريز شود منشور نور بي پايان ميشود.❤️❤️❤️  

آره عزیزم 

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
آره عزیزم 

ممنون نمیدونم چرا استرس دارم واس این کار من تو زندگیم با کسی مشکل نداشتم اینا اولین نفر هستن 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

ممنون نمیدونم چرا استرس دارم واس این کار من تو زندگیم با کسی مشکل نداشتم اینا اولین نفر هستن 

خواهش میکنم ... اینطوری نشون میدی که کینه به دل نیستی 😘

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1475
بزرگیتونو میرسونین..اگه ذاتا بد و اذیت کن نیستن حتما اینکارو بکن عزیزم

آدم جایزالخطاست بنظرم اگ برم جلو دیگ شرمنده دلم نیستم 

بخاطر شوهرم و بچه ام ک طرف مقابلشون برادر و عمو هستش 

خواهش میکنم ... اینطوری نشون میدی که کینه به دل نیستی 😘

نه بنظر خودم کینه ای نیستم بدی دیگران یادم نمی ره ولی از دلم زود در میاد 😘😘

8