2733
2734
عنوان

میخوام از بد بودن و بدجنس بودن آدمها و بلایی ک سرم اومده بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 123 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهي......خيلي ناراحت شدم واقعا دلم شكست.....

خدا ازشون نگذره

حيووني با وفاتر و با شرف تر از سگ وجود نداره....اونايي ك ب خودشون اجازه دادن همچين رفتاري داشته باشن نجسن😠😤

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
نمیتونی بری یه شهر دیگه؟ شهرای شمالی خیلی با فرهنگ ترن نسبت به یه سری شهرا شغلت چیه؟

مهندس عمرانم

اره توی فکرش هستم

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
الهي......خيلي ناراحت شدم واقعا دلم شكست..... خدا ازشون نگذره حيووني با وفاتر و با شرف تر از سگ وج ...

اره دقیقا همینه

2738
یا خداااااا کدوم شهری؟؟؟؟ اولین باره اینو میشنوم چقددددددددر وحشی و بی فرهنگ از اونجا حتما بیا بیرو ...

مشهد

عزیزم نمیتونم باور کنم.امیدوارم واقعی نباشه.اما اگر واقعی هست خیلی ناراحت شدم امیدوارم بلایی که سرتو ...

باور کن من دروغ نگفتم

عزیزم نمیشه بذاریش خونه مامانتون؟ من خودمم یه سگ حمایتی دارم میدونم حستو... الان اون سگ طفل معصومم غصه داره که شما پیشش نیستی. توروخدا ببرش خونه مادری خواهری آشنایی هرروز بهش سربزن تا خونه جدید پیدا کنی. جوریم رفتار کن همسایه های جدید بخودشون اجازه ندن رفتار بد کنن اینا یه خانم مظلوم و تنها گیر اوردن هرچی لایق خودشونه رو به شما نشون دادن. متاسفم براشون. توروخدا ولش نکنی تا ابد اون طفلک افسردگی میگیره هاممکنه حتی سکته کنه😭

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
عزیزم نمیشه بذاریش خونه مامانتون؟ من خودمم یه سگ حمایتی دارم میدونم حستو... الان اون سگ طفل معصومم غ ...

کسیو ندارم اینجا عزیزم

تنهام

من از اون بچه داغونترم افسردگی شدید گرفتم یا سیگار میکشم یا قرص میخورم

اون بچه رفتم ازش سر زدم چون کنار دوتا سگ دیگه هست خیلی خوشحاله اونجا فضای باز داره بدو بدو میکنه دیگه کسی دعواش نمیکنه ک ندو نکن بشین واق نزن...

خدا ب داد دل من برسه

2706