2410
2553
عنوان

میخوام از بد بودن و بدجنس بودن آدمها و بلایی ک سرم اومده بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بهت حق میدم ناراحت بشی و این رفتارا روی افکارت  تاثیر بد بزاره اما واقعا در این حد بهت فش ...

جای من نیستین و نبودین پس نمیتونین بگین هجومی هستم یا نه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
عزیزم ممکلت قانون داره اگه شاکی بودن شکایت میکردن نکه من وازار بدن و اینکه ب من توی روز میومدن می ...

همينو ميگم ميگم نحوه اعتراضشون مث آدمیزاد نیست 

چی بگم انشاءالله خدامشکلتو حل کنه عزیزم

اونارم عقل بده

2720

واقعا متاسفم. اين چيزها رو ميخونم تازه ميفهمم ما چه جور مردمي هستيم و هر بلايي سرمون بياد حقمون هست. به حيوون بي زبون هم رحم نميكنيم. اميدوارم پاي رفتارشون رو بخورن. به شدت بيشعور بودن. اميدوارم خونه خوب پيدا كني و با گذشت زمان بهتر بشي

2714
واقعا متاسفم. اين چيزها رو ميخونم تازه ميفهمم ما چه جور مردمي هستيم و هر بلايي سرمون بياد حقمون ...

ممنون

عزيزم اگر همه حرفاتون منطبق برواقعيت باشه شما 100 درصد محقي

ولي حتي ا گر مزاحم هم بوده اين برخورد نشونه كوته فكريشونه همون بهتر ازون جا بلند بشي كساييي كه سرسگ اينجوري كنن پس فردا به خودت وصله ميچسبونن

من مذهبي نيستم اعتقادي به نجاست هم ندارم حيون خونگي هم داشتم و وقتي مرد تا يك هفته لب به غذا نزدم وواقعا درك ميكنم وقتي ميگي مثل بچمه يعني چي

بزار تجربه خودمو بهت بگم همسايه بالاي ما سگ داره... نصفه شب كه به هردليل پارس ميكنه مياي توراهپله به هردليل پارس ميكنه من و اقعا ميترسم بارها تو دلم فحش دادم بارها داد زدم كه مگه خونه باغ وحشه اخه

اونيكي همسايمونوم سگ داشت ازين گنده ها ميبرد تو حياط ميچرخوند يبار ازدستش دررفت پريد سمت يه بچه اي شايد م ميخواس باهاش بازي كنه اما بچه به حد مرگ ترسيد خود من كسي بودم كه باهاش دعوا كردم كه سگشو ببره بيرون

ببين بخوايم يا نخوايم اولويت با انسانهاست اگر سگ شما اين قبيل مزاحمتها رو نداشته كه حق اعتراض نداشتن اصلا چه رسد به اين نوع اعتراض مشا فيلم ميگرفتي وازشون شكايت ميكردي اينا يك مشت مذهبي نما هستن ك ههزار جور غلط ميكنن اما بهشتشون با يه سگ جهنم ميشه

براي سگتم فكر كنم پناهگاههاي خصوصي هست بتوني مدت بزاريش اونجا

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
دخترای من عاشق سگشون هستن اسمش سوفیه  ولی خونه خودم بخاطر آلرژی دخترم و همون مسئله نجاست نمیتون ...

این روش کاملا درستیه 

عموهای منم سگ دارن اما بخاطر مسائلی که گفتید توی حیاط خونه نگهداری میکردن 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
دخترای من عاشق سگشون هستن اسمش سوفیه  ولی خونه خودم بخاطر آلرژی دخترم و همون مسئله نجاست نمیتون ...

سگا مث بچه ادمن

کاش اینو همه بفهمن

2706