2726
عنوان

میخوام از بد بودن و بدجنس بودن آدمها و بلایی ک سرم اومده بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 123 پست
چقدر وحشی بودن     فهمیدن به پلیس زنگ زدی اومدن درو باز کردن؟  اصلا نمیتونم درکشون ...

مردم وقتی یه زن تنها میبینن هار میشن

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوس ندارم با موجود دوپای وحشی باشم حیوون شرف داره

همه اینجوری نیستن.سعی کن دیدت عوض کنی به ادم ها اجازه بده باهات هم کلام بشن.قرار نیست همه مثل هم باشن.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

بخاطر یه سگ مریض شدی؟اصلا چرا انقدر برات مهمه که داد و بیداد اونا روت تاثیر بزاره و تو بیمار بشی 

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
نمیتونم پول ندارم

بعضیا وجدان ندارن ،دست کسی سگو امانت میزاشتی،هرچی بوده اینا از قبل نقششو کشیدن ک یهو اومدن در خونه درکتون میکنم واسه ما هم شکایت کردن مامور اومد ک جمش کنین اهل محل میترسن

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی فَردا اِلتِماس✌️
عزیزم اگه توی مجتمع زندگی میکنی حق دارن اعتراض کنند بخاطر سروصدای سگ اما نه بخاطر نجس بودن چون به او ...

عزیزم

ممکلت قانون داره

اگه شاکی بودن شکایت میکردن نکه من وازار بدن

و اینکه ب من توی روز میومدن میگفتن نه اینجوری

ب صابخونم گفتم اوکیه منتهی خونه پیدا نمیکنم

اجاره اینجا کمه و صابخونم کنار اومده هرجا بخوام برم باید ماهی 300 کم کمش بذارم رو اجارم ک در توانم نیست

شرایط بدی دارم 

اینجا رو دوس ندارم اما پولم ندارم

عزیزم بعد جدایی پیش روانشناس رفتین؟

نه

خوب بودم

توی این یه سال شاد بودم از وقتی سگم رفته اینجوری شدم

دلم خیلی گرفت اخه منم سگ دارم بغضم گرفت کثافتای اشغال خدالعنتشون کنه عین عرب های زمان جاهلیت رفتارکردن چرا اب وبرقو قط کردن یعنی یدونه باخدا تواون جمع نبوده؟😢😢😢😢

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂

دخترای من عاشق سگشون هستن اسمش سوفیه  ولی خونه خودم بخاطر آلرژی دخترم و همون مسئله نجاست نمیتونم نگهش دارم چون نماز میخونیم ولی حیاط بابام اینا بزرگه براش یه اتاق خوشگل خریدم  گذاشتیمش تشکچه و بالشتک هم داره هر روز هم حمومش میدن غذا هم همیشه براش میگیرم شیر و واکسنشم به موقع س 

بابا خیلی سرشناسه تو شهرمون چند نفر بهش گفتن  فلانی از تو بعید سگ نگه داری دامادت که شوهر من میشه زشته سگ و سوار ماشینش میکنه بابام گفته نوه هام خیلی دوسش دارن اونم مخلوق خداس به کسی ربطی نداره اینقد سوفی ما دلبره به قول شما هر کدوممون دلمون بگیره میریم باهاش حرف میزنیم اینقد دوس داشتنیه واااای نمیتونم فکرشو کنم بتونیم بیرونش کنیم 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

وای قلبم گرفت 

فقط دارم اشک میزی م خاک بر سرشون 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین بهت حق میدم ناراحت بشی و این رفتارا روی افکارت  تاثیر بد بزاره

اما واقعا در این حد بهت فشار بیاد و بیمار بشی ریشه یابی باید بشه

شما الان نسبت به همه حالت تدافعی گرفتی ،حتی اینجا برای دردودل کردن ساده هم حالت هجومی داری

اول بفکر خودت باش بعد اون زبون بسته

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
بعضیا وجدان ندارن ،دست کسی سگو امانت میزاشتی،هرچی بوده اینا از قبل نقششو کشیدن ک یهو اومدن در خونه د ...

گذاشتم دست کسی

اما خودم نمیتونم دوریشو تحمل کنم

2706