1507
1411
عنوان

میخوام از بد بودن و بدجنس بودن آدمها و بلایی ک سرم اومده بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 123 پست
نمیتونم پول ندارم

بعضیا وجدان ندارن ،دست کسی سگو امانت میزاشتی،هرچی بوده اینا از قبل نقششو کشیدن ک یهو اومدن در خونه درکتون میکنم واسه ما هم شکایت کردن مامور اومد ک جمش کنین اهل محل میترسن

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی فَردا اِلتِماس✌️

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

عزیزم اگه توی مجتمع زندگی میکنی حق دارن اعتراض کنند بخاطر سروصدای سگ اما نه بخاطر نجس بودن چون به او ...

عزیزم

ممکلت قانون داره

اگه شاکی بودن شکایت میکردن نکه من وازار بدن

و اینکه ب من توی روز میومدن میگفتن نه اینجوری

ب صابخونم گفتم اوکیه منتهی خونه پیدا نمیکنم

اجاره اینجا کمه و صابخونم کنار اومده هرجا بخوام برم باید ماهی 300 کم کمش بذارم رو اجارم ک در توانم نیست

شرایط بدی دارم 

اینجا رو دوس ندارم اما پولم ندارم

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
عزیزم بعد جدایی پیش روانشناس رفتین؟

نه

خوب بودم

توی این یه سال شاد بودم از وقتی سگم رفته اینجوری شدم

1475

دلم خیلی گرفت اخه منم سگ دارم بغضم گرفت کثافتای اشغال خدالعنتشون کنه عین عرب های زمان جاهلیت رفتارکردن چرا اب وبرقو قط کردن یعنی یدونه باخدا تواون جمع نبوده؟😢😢😢😢

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂

دخترای من عاشق سگشون هستن اسمش سوفیه  ولی خونه خودم بخاطر آلرژی دخترم و همون مسئله نجاست نمیتونم نگهش دارم چون نماز میخونیم ولی حیاط بابام اینا بزرگه براش یه اتاق خوشگل خریدم  گذاشتیمش تشکچه و بالشتک هم داره هر روز هم حمومش میدن غذا هم همیشه براش میگیرم شیر و واکسنشم به موقع س 

بابا خیلی سرشناسه تو شهرمون چند نفر بهش گفتن  فلانی از تو بعید سگ نگه داری دامادت که شوهر من میشه زشته سگ و سوار ماشینش میکنه بابام گفته نوه هام خیلی دوسش دارن اونم مخلوق خداس به کسی ربطی نداره اینقد سوفی ما دلبره به قول شما هر کدوممون دلمون بگیره میریم باهاش حرف میزنیم اینقد دوس داشتنیه واااای نمیتونم فکرشو کنم بتونیم بیرونش کنیم 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

وای قلبم گرفت 

فقط دارم اشک میزی م خاک بر سرشون 

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین بهت حق میدم ناراحت بشی و این رفتارا روی افکارت  تاثیر بد بزاره

اما واقعا در این حد بهت فشار بیاد و بیمار بشی ریشه یابی باید بشه

شما الان نسبت به همه حالت تدافعی گرفتی ،حتی اینجا برای دردودل کردن ساده هم حالت هجومی داری

اول بفکر خودت باش بعد اون زبون بسته

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین
بعضیا وجدان ندارن ،دست کسی سگو امانت میزاشتی،هرچی بوده اینا از قبل نقششو کشیدن ک یهو اومدن در خونه د ...

گذاشتم دست کسی

اما خودم نمیتونم دوریشو تحمل کنم

1334
ببین بهت حق میدم ناراحت بشی و این رفتارا روی افکارت  تاثیر بد بزاره اما واقعا در این حد بهت فش ...

جای من نیستین و نبودین پس نمیتونین بگین هجومی هستم یا نه

عزیزم ممکلت قانون داره اگه شاکی بودن شکایت میکردن نکه من وازار بدن و اینکه ب من توی روز میومدن می ...

همينو ميگم ميگم نحوه اعتراضشون مث آدمیزاد نیست 

چی بگم انشاءالله خدامشکلتو حل کنه عزیزم

اونارم عقل بده

1474

واقعا متاسفم. اين چيزها رو ميخونم تازه ميفهمم ما چه جور مردمي هستيم و هر بلايي سرمون بياد حقمون هست. به حيوون بي زبون هم رحم نميكنيم. اميدوارم پاي رفتارشون رو بخورن. به شدت بيشعور بودن. اميدوارم خونه خوب پيدا كني و با گذشت زمان بهتر بشي

واقعا متاسفم. اين چيزها رو ميخونم تازه ميفهمم ما چه جور مردمي هستيم و هر بلايي سرمون بياد حقمون ...

ممنون

عزيزم اگر همه حرفاتون منطبق برواقعيت باشه شما 100 درصد محقي

ولي حتي ا گر مزاحم هم بوده اين برخورد نشونه كوته فكريشونه همون بهتر ازون جا بلند بشي كساييي كه سرسگ اينجوري كنن پس فردا به خودت وصله ميچسبونن

من مذهبي نيستم اعتقادي به نجاست هم ندارم حيون خونگي هم داشتم و وقتي مرد تا يك هفته لب به غذا نزدم وواقعا درك ميكنم وقتي ميگي مثل بچمه يعني چي

بزار تجربه خودمو بهت بگم همسايه بالاي ما سگ داره... نصفه شب كه به هردليل پارس ميكنه مياي توراهپله به هردليل پارس ميكنه من و اقعا ميترسم بارها تو دلم فحش دادم بارها داد زدم كه مگه خونه باغ وحشه اخه

اونيكي همسايمونوم سگ داشت ازين گنده ها ميبرد تو حياط ميچرخوند يبار ازدستش دررفت پريد سمت يه بچه اي شايد م ميخواس باهاش بازي كنه اما بچه به حد مرگ ترسيد خود من كسي بودم كه باهاش دعوا كردم كه سگشو ببره بيرون

ببين بخوايم يا نخوايم اولويت با انسانهاست اگر سگ شما اين قبيل مزاحمتها رو نداشته كه حق اعتراض نداشتن اصلا چه رسد به اين نوع اعتراض مشا فيلم ميگرفتي وازشون شكايت ميكردي اينا يك مشت مذهبي نما هستن ك ههزار جور غلط ميكنن اما بهشتشون با يه سگ جهنم ميشه

براي سگتم فكر كنم پناهگاههاي خصوصي هست بتوني مدت بزاريش اونجا

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
1514