2703
2553
عنوان

لیزر مو توروخدا جواب بدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 27 پست
اون بخاطر بارداریه دکتر منم گفت بارداری هورمونا بهم میریزه و شدید میشه

نه قبل بارداری درومده بود خواهر...من فک کنم ازونام ک باید 12 -13 جلسه یسره برم بعدم تودراز مدت پیگیر باشم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
میگن ک باردار بشی دوباره برمیگرده ک 

قبل بارداری درومده بود خواهر...من فک کنم ازونام ک باید 12 -13 جلسه یسره برم بعدم تودراز مدت پیگیر باشم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد خوب دو جلسه🤔

عزیزم تودوران لیزر موها درنمیاد اکثرا ..باید دید ک بعدش چجوریه ...

2456

[QUOTE=109385583] قبل بارداری درومده بود خواهر...من فک کنم ازونام ک باید 12 -13 جلسه یسره برم بعدم تودراز مدت پی ...[/QUOموهات زخیمه؟خب یه جا دیگه میرفتی شاید دستگاهش خوب نبوده 

اره موهام عین ریش مردا بود  الان ۹۰% رشد نداره ،بشدت نازک شده ،همونم میریزه

اخه من یجا پرسیدم میگن فول بادی 400 دستگاهشم الکساندرا دکا س نمیدونم برم نرم دو دلم هنوز

اخه تبلیغشو دیدم اینستا بنظرم گرونهههه

آره من پارسال رفتم ،گفتم که راضیم.بخاطر بعضی مسائل بهداشتی حساسم، اونا یه سر که مال اون دستگاه بود بهت میدادن که از پوست تو به پوست کسی دیگه برخود نکنه..ولی جاهایی دیگه واسه همه چی از یه سر استفاده میکنن.

ساختمان پزشکان فرید دوتا داره اونام فک کنم به نسبت بعضی جاها ارزونه همون دستگاه دکتر اختیاری رو دارن

2714
[QUOTE=109385583] قبل بارداری درومده بود خواهر...من فک کنم ازونام ک باید 12 -13 جلسه یسره برم ب ...

کلا فقط موام...نه هم دستگاهش خوب بود هم قیمتش گروون...حالا گذاشتم سال بعد برم اول ی ازمایش هورمون بدم