2726
عنوان

بلاخره چی کار کنیم...☹ آره یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما از اینده و اتفاقات خبر داری؟ دیگه قابل برگشت نیست

خبر ندارم اما قطعن تو سن سی و خورده ای سالگی بچه نمیخوام

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728
موافقم باجناق داییم چند سال وازکتومی  کرده بود  پارسال دلش بچه میخواست رفت دکتر  ا ...

وا میشه؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
موافقم باجناق داییم چند سال وازکتومی  کرده بود  پارسال دلش بچه میخواست رفت دکتر  ا ...

جدی؟برگشت نداره که😯

ما بگیم مخالفیم یعنی شوهرت نمیره؟

بهرحال اگه دلیل منطقی و قانع کننده بگید ممکنه من پشیمون شم و بهش بگم نرو

خبر ندارم اما قطعن تو سن سی و خورده ای سالگی بچه نمیخوام

خب پس جای سوال نمیمونه چرا شک میکنی به تصمیمتون؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
خب پس جای سوال نمیمونه چرا شک میکنی به تصمیمتون؟

گفتم که چون تردید دارم برای  این عمل و میخوام مشورت بگیرم.ایرادی داره؟

2706