2410
2553

شوهر من و کل خونواده ش سر غذا موقعی که آب یا هر نوشیدنی دیگه ای بخوان بخورن به همه تعارف میکنن  بار اولم رفتم خونه مادرشوهرم رفت شلوار راحتی پوشید یه جوری شدم همیشه با لباس بیرون دیده بودمش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه موقع خونه تکونی یه ذره کمک نمیکنه ولی مغزم و میخوره چرا تمیز می‌کنی همه جا تمیزه خودشو عصبی می‌کنه برا اولین بار تعجب کردم گفتم تو که انجام نمیدی خونه هم نیستی پس چرا دعوا می‌کنی 

من بیشتر خنده ام میگیره.مثلا یه موضوع جدیدی رو براش توضیح میدم که اطلاعات عمومیش بره بالا،ولی اصلا اهمیت نمیده یا مثلا میگه اینکه چیز مهمی نیست وخودم میدونستم قیافه شو کج  وکوله میکنه.لا مصب حافظه ی ماهی رو داره فرداش باآب وتاب میاد همونو برام توضیح میده بعد میگم از کی شنیدی میگه نمیدونم.میگم استاد خودم دیروز برات گفتم😒باز قیافه اش کج میشه😁

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2720

خیلی کاراش معمول ترینش اینه

من :عزیزم برم با زن داداشم و مادرم مشهد ؟😍

شوهرم:اره برو بدم نیست برات حالت خوب میشه قدر منم بیشتر می‌دونی🙄

فرداش میگم عزیزم کارمو اوکی کردم برم دیگه⁦☺️⁩

شوهر کجا بری؟؟؟😎

بدون من بچه ها اذیتت میکنن وگرنه برو🙄😶

من میگم نه اذیت نمیشم میگه باشه🤐

دوباره فرداش کجاااا بری؟؟؟😒

خسته شدم از بس ثبات ندارن😥😥

یه روز عاشق و واله

یه روز عنق و 💩💩💩

یه روز اینقدر پیگیری می‌کنه کجا رفتم

یه روز نصف روزم نباشم به هیچ جاش نیست

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
شوهر من و کل خونواده ش سر غذا موقعی که آب یا هر نوشیدنی دیگه ای بخوان بخورن به همه تعارف میکنن   ...

آی گفتی دقیقا منم تعجب میکردم ک چرا سر سفره آب میخان بخورن باز به همه تعارف میکنن!!! واقعا چرا ؟؟

آی گفتی دقیقا منم تعجب میکردم ک چرا سر سفره آب میخان بخورن باز به همه تعارف میکنن!!! واقعا چرا ؟؟

عه شمام؟؟  ده ساله دارمیگم تو رو جون عزیزت خونه فامیلای ما دعوتی نکن فایده نداره که نداره حالا خونه بابام اینا اصلاokچه کنم با فک و فامیل؟؟

2714
آره این همه ساله تهران زندگی میکنیم باز لهجه داره و تلفظ بعضی کلماتو به زبون شمالی خودشون میگه تو اج ...

اینکه خیلی خوبه. من همش به شوهرم میگم لهجه نگیر مث خودت صحبت کن مگه لهجه ی خودت چه عیبی داره

من همونیم که بیشتر از همه اهمیت میدم و  از همه بی اهمیت ترم

[QUOTE=109386847]عه شمام؟؟   ده ساله دارمیگم تو رو جون عزیزت خونه فامیلای ما دعوتی نکن فایده نداره که نداره حال ...[/QUOT

آره مام 😅😅اولین بار دعوت بودیم خونه عموم .. شوهرم لیوان نوشابه رو برداشت د تعارف به چپی راستی روبرویی ک بفرمایید بفرمایید حالا منو میگی !! 😒😒😒

آره این همه ساله تهران زندگی میکنیم باز لهجه داره و تلفظ بعضی کلماتو به زبون شمالی خودشون میگه تو اج ...

اصلا نه مهمه نه زشت ما خودمون تهرانی هستیم لذت میبریم کسی با گویش محلی حرف بزنه فکن گیلکی یا یزدی یا کرمونی😍 خیلی قشنگه که

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اصلا نه مهمه نه زشت ما خودمون تهرانی هستیم لذت میبریم کسی با گویش محلی حرف بزنه فکن گیلکی یا یزدی یا ...

عزیزم منظورم اینه گاهی لغتی رو بکار میبره که اصلا تهرانیا نمیدونن چیه یا تلفظشو متوجه نمیشن   فکر میکنه همه بلدن زبون گیلکی رو.

وگرنه من خودم عاشق و دلباخته گیلکا و زبون گیلکی‌ام  

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی