2726

خواهرزاده جدیدشو که خیلی خوشگله بیشتر از بقیه خواهرزادهاش دوست داره.انکار میکنه ولی خیلی تابلوعه🙄  .عکسو فیلماشو روزی ۱۰۰بار نگاه میکنه😝

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جلو خانوادش گفت من الیزه رو از مامان هم بیشتر دوست دارم🤣 میدونستم اینطوریه ولی فکر نمیکردم جلو بقیه بگه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728
گاهی به چیزایبو ک نباید پیش مامانش میگه من همون موقع شاخ درمیارم🤐😶😶 رسما بعدم میگه مگه چی بود مهم ...

افرین اینو خوب اومدی چیزایی که واسه ما مهمه واسه اونا اصلا مهم نیست

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
جلوم خیلی ریلکس گوزید   واسه اولین بار من گفتم چیشد     گفت هیچی گوزیدم میخای چی ب ...

😂😂😂😂

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2706