1464
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

جلوم خیلی ریلکس گوزید  واسه اولین بار

من گفتم چیشد  

گفت هیچی گوزیدم میخای چی بشه  

اخه خیلی باشخصیته فکرشو نمیکردم 😂😂😂

*بنده دانشجوی روزنامه نگاری علامه طباطبایی هستم❤خیلی رشتم‌ رو دوست دارم و هدفم درس خوندنه و مستقل شدن  من یه دختر قوی و موفق ام همونی که خسته شد ولی دست برنداشت  تند و تیز وزرنگ  
1436
جلوم خیلی ریلکس گوزید   واسه اولین بار من گفتم چیشد     گفت هیچی گوزیدم میخای چی ب ...

😂😂😂😂

یک عدد ماما هستم🤗.در حیطه کاری خودم به دوستان جواب میدم.نه اینکه سوال تخصصی درمورد شیمی درمانی بپرسین یا عکس توده سر واسم بفرستین در موردش سوال بپرسین😁وقتی هم میگم من تو این چیزا تخصص ندارم میگن پس مدرکت به درد نمیخوره😳 راستی منتظر ی جوجوی خوشگل هم هستم😍
1444

شوهر من و کل خونواده ش سر غذا موقعی که آب یا هر نوشیدنی دیگه ای بخوان بخورن به همه تعارف میکنن  بار اولم رفتم خونه مادرشوهرم رفت شلوار راحتی پوشید یه جوری شدم همیشه با لباس بیرون دیده بودمش  

اینکه موقع خونه تکونی یه ذره کمک نمیکنه ولی مغزم و میخوره چرا تمیز می‌کنی همه جا تمیزه خودشو عصبی می‌کنه برا اولین بار تعجب کردم گفتم تو که انجام نمیدی خونه هم نیستی پس چرا دعوا می‌کنی 

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁

من بیشتر خنده ام میگیره.مثلا یه موضوع جدیدی رو براش توضیح میدم که اطلاعات عمومیش بره بالا،ولی اصلا اهمیت نمیده یا مثلا میگه اینکه چیز مهمی نیست وخودم میدونستم قیافه شو کج  وکوله میکنه.لا مصب حافظه ی ماهی رو داره فرداش باآب وتاب میاد همونو برام توضیح میده بعد میگم از کی شنیدی میگه نمیدونم.میگم استاد خودم دیروز برات گفتم😒باز قیافه اش کج میشه😁

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  

خیلی کاراش معمول ترینش اینه

من :عزیزم برم با زن داداشم و مادرم مشهد ؟😍

شوهرم:اره برو بدم نیست برات حالت خوب میشه قدر منم بیشتر می‌دونی🙄

فرداش میگم عزیزم کارمو اوکی کردم برم دیگه⁦☺️⁩

شوهر کجا بری؟؟؟😎

بدون من بچه ها اذیتت میکنن وگرنه برو🙄😶

من میگم نه اذیت نمیشم میگه باشه🤐

دوباره فرداش کجاااا بری؟؟؟😒

خسته شدم از بس ثبات ندارن😥😥

یه روز عاشق و واله

یه روز عنق و 💩💩💩

یه روز اینقدر پیگیری می‌کنه کجا رفتم

یه روز نصف روزم نباشم به هیچ جاش نیست

یتیمه مکه اقای جهان شد، محمد سید پیغمبران شد
1418
شوهر من و کل خونواده ش سر غذا موقعی که آب یا هر نوشیدنی دیگه ای بخوان بخورن به همه تعارف میکنن   ...

آی گفتی دقیقا منم تعجب میکردم ک چرا سر سفره آب میخان بخورن باز به همه تعارف میکنن!!! واقعا چرا ؟؟

آی گفتی دقیقا منم تعجب میکردم ک چرا سر سفره آب میخان بخورن باز به همه تعارف میکنن!!! واقعا چرا ؟؟

عه شمام؟؟  ده ساله دارمیگم تو رو جون عزیزت خونه فامیلای ما دعوتی نکن فایده نداره که نداره حالا خونه بابام اینا اصلاokچه کنم با فک و فامیل؟؟

آره این همه ساله تهران زندگی میکنیم باز لهجه داره و تلفظ بعضی کلماتو به زبون شمالی خودشون میگه تو اج ...

اینکه خیلی خوبه. من همش به شوهرم میگم لهجه نگیر مث خودت صحبت کن مگه لهجه ی خودت چه عیبی داره

[QUOTE=109386847]عه شمام؟؟   ده ساله دارمیگم تو رو جون عزیزت خونه فامیلای ما دعوتی نکن فایده نداره که نداره حال ...[/QUOT

آره مام 😅😅اولین بار دعوت بودیم خونه عموم .. شوهرم لیوان نوشابه رو برداشت د تعارف به چپی راستی روبرویی ک بفرمایید بفرمایید حالا منو میگی !! 😒😒😒

1450