1472
1459

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436
1449
میدونم.چرا باید چشماش قرمز بشه

من وقتی هوا گرد خاکی قرمز میشه یا حساسیت!!!خیلی موارد دیگه

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی

نفازولین برای از بین بردن قرمزی چشم هست

اونايي ك حشيش و گل ميكشن ازين قطره خيلي استفاده ميكنن

ان شاءالله مصرف شوهر شما براي چيز ديگه اي باشه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
خب این چرا همش باید پیشش باشه؟

ببخشید رک میگم اونایی ک گل میکشن هم استفاده میکنن انشاالله که این مورد نیس

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی
1476
نفازولین برای از بین بردن قرمزی چشم هست اونايي ك حشيش و گل ميكشن ازين قطره خيلي استفاده ميكنن ان ش ...

میخواستم بگم...شوهرم یه مدت میکشید این قطره تو جیبش بود همش...

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
میخواستم بگم...شوهرم یه مدت میکشید این قطره تو جیبش بود همش...

😞

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1331