2737
2734
عنوان

بیاین اینجا موز میدن🍌🍌

125 بازدید | 17 پست

دولوخ گفتم دولوخ گفتم

بگین چکار کنم ۴ صبح از خاب بیدار بشمم؟؟؟؟

کتاب یا فایل صوتی اگه میشناسین معرفی کنیین ،شدیدا شدیدا شدیدا احیاج دارم🤗

عروسیتون جبران میکنم۰😋😋

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

شبا ساعت ۸ بخواب ۴ بیدار میشی راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه 😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چوپان دروغگو کی بودی تو😂

🤣🤣🤣🤣عاقای فراری مون

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
موزو فرو‌کنم توحلقت؟!🍌🍌🍌🍌

🤣🤣بیا بکن عشقممممم😋فقط بدن پوستشو من دوس دارم😝

2738
اوووو تا کی من عروس بشم تو بیای جبران کنی😂😂

🤣🤣🤣عاقاتون مثل من فراریه؟؟؟

موز بخور ساعت 4بیدار میشی😛😝😝😝

🤣🤣🤣گرونه یراه دگ بگو😭😭😭

آقا موز تموم شد بازم😢😅

اوففف 🤣🤣🤣🤣🤣حقته ک واس موز نیای

حالا بیا فلا هندونه بخو تا بعد🍉🍉🍉🍉

2706