2726
عنوان

ازمايش اسپرم همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 75 پست
خواهش ميكنم عزيزدلم ممنون از دعاي خوبت ان شاءالله قسمت همه منتظرا و من و شماهم بشه🙏🏼🙏🏼❤️

انشالله گلم من كه هشت ماهه اقدامم نشده يه سري ازمايش داده دكتر برم ببينم چي ميشه ديگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره دیگه باید خودارضایی کنه. اتفاقا بدون دخول و اینا باید باشه...اوکی؟ منم شوهرم که آز داد رفتیم ت ...

شوهر من طفلك گفت لطفا تو بيرون وايسا من روم نميشه😞 الهي بميرم بخاطر من مجبور ب تحمل چ چيزايي شده😞

اينم بخاطر اينكه ريپلاي دوست😁😁😂

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
انشالله گلم من كه هشت ماهه اقدامم نشده يه سري ازمايش داده دكتر برم ببينم چي ميشه ديگه

من بعد تقريبا ٤سال باردار شدم و بخاطر بيسوادي دكتر سقط شد

الانم بعد ٦ماه اقدام كردم ك ديروز براي اولينبار بعداز ٣روز تاخير پريود شدم انقد گريه كردم هلاك شدم ديگه

تنها علتشم اينه استرسم بيش از اندازست 😐😞😢

ان شاءالله ك جواب ازمايشات همش اوكيه زود نيني مياد تودلت😍

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
شوهر من طفلك گفت لطفا تو بيرون وايسا من روم نميشه😞 الهي بميرم بخاطر من مجبور ب تحمل چ چيزايي شده😞 ...

شوهر منم تنها رفت تا اومد سريع گفت بريم انگار براش سخت بود خيلي اونجا باشه😔

نه منظور منو متوجه نشدین. من گفتم با تحریک پیش آب میاد اولش ولی برا ارضا اسپرم

اخه نوشته بودي با اونكاره   بخاطر همين بدمتوجه شدم😁😁

من بعد تقريبا ٤سال باردار شدم و بخاطر بيسوادي دكتر سقط شد الانم بعد ٦ماه اقدام كردم ك ديروز براي او ...

عزيززززززززززم  انشالله كه زود جواب ميگيري امان از اين دكتراي آبكي ممنون از دعاي قشنگت♥️

نه بابا اين شوهر بيچارمو بردن تو يه اتاق گفتن استمنا كن😂😂😂تنهايي رفت يه چسه ازش بيرون اومد ديگه ه ...

😆😆😆 بیچاره.حالا اینو میگی بزار منم بگم.من یبار برای اولین بار که تو ازمایشگاه معمولی از داد شوهرم .چمیدونست باید چی بریزه تو ظرف .فرستادنش تو دستشویی😂 اینم فکرکرده باید ادرار بریزه😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

بعد اقا شد ۲۰ دقیقه این نیومد بیرون🤐

منشی گفت برو ببین چش شده😂

رفتم میزنم ب در میگم بیا دیگه ابرومون رفت .حالا ک اومده گفت من رفتم تو نت سرچ کردم دیدم چی میخواد😂 حالا شانس نمیومد خو.با بدبختی یکم ریخته بود تو ظرف😂😂😂😂😂😂

😆😆😆 بیچاره.حالا اینو میگی بزار منم بگم.من یبار برای اولین بار که تو ازمایشگاه معمولی از داد شوهرم ...

اي واي😂😂😂😂😂😂😂🤣خيلي خوب بود😂😂😂😂

بنده خدا😂😂😂حالا خوبه همون ادرار و نيورد بده دستشون

شوهر من طفلك گفت لطفا تو بيرون وايسا من روم نميشه😞 الهي بميرم بخاطر من مجبور ب تحمل چ چيزايي شده😞 ...

😂😂😂😂 طفلک حتما مثل شمع آب شده.

ولی ببین واقعا لازمه.ماهم کلا قبل اقدام رفتین آز دادیم.

حالا دو روز دیگه پریم تموم میشه.ماهم میریم جز اقدامیا😶😶😶😶😶😶 دعا کنین زود بگیره 😂 از اتاق فرمان اشاره میکنن دوقلو دوقلو😆

2706