2726
عنوان

ازمايش اسپرم همسرم

431 بازدید | 75 پست

سلام خانوما امروز رفتيم همسرم ازمايش اسپرم داد منتها بخاطر  جو ازمايشگاه و ببخشيد تحريك نشدن مايع مني خيلي كم بوده  به نظرتون تاثير داره روي جواب ازمايش؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم طبیعیه 

منم فکرمیکردم مشکل هست از دکترم پرسیدم گفت طبیعیه ازین بیشتر باشه باید ناراحت باشید ک مشکلی هست

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2728
عزیزم طبیعیه  منم فکرمیکردم مشکل هست از دکترم پرسیدم گفت طبیعیه ازین بیشتر باشه باید ناراحت با ...

همسرم انقد ناراحته ميگه خيلي كم بوده حتما مشكلي هست منم استرس گرفتم خدا خيرت بده يكم اروم شدم

مگ تو ازمایشگا چیکار میکنن ک مرد تحریک بشه؟😐 مگ نمیش تو خونه تو یه ظرف پلاستیکی بریزیم حتما باید تو ...

خودش بايد خودشو تحريك كنه☹️نه والا به ما گفتن اينجا انجام بديد بهتره تو خونه ام ميشه انجام داد منتها با اين ترافيك طول ميكشه بياري بدي ازمايشگاه و  ممكنه جوابت اشتباه دربياد

همسرم انقد ناراحته ميگه خيلي كم بوده حتما مشكلي هست منم استرس گرفتم خدا خيرت بده يكم اروم شدم

خيالت راحت عزيزم نگران نباش  اينجوري چون بدون تحريك و دخول بوده جواب دقيقتره

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
خودش بايد خودشو تحريك كنه☹️نه والا به ما گفتن اينجا انجام بديد بهتره تو خونه ام ميشه انجام داد منتها ...

مگه میشع؟ خب اگ خودش تحریک کنه ک فقط پیش آب میاد بیرون بعدشم منظورت خودارضاییه تو اون لحظه؟😐

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
2706