1619
1605
عنوان

ازمايش اسپرم همسرم

330 بازدید | 75 پست

سلام خانوما امروز رفتيم همسرم ازمايش اسپرم داد منتها بخاطر  جو ازمايشگاه و ببخشيد تحريك نشدن مايع مني خيلي كم بوده  به نظرتون تاثير داره روي جواب ازمايش؟؟؟؟

عزیزم طبیعیه 

منم فکرمیکردم مشکل هست از دکترم پرسیدم گفت طبیعیه ازین بیشتر باشه باید ناراحت باشید ک مشکلی هست

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
عزیزم طبیعیه  منم فکرمیکردم مشکل هست از دکترم پرسیدم گفت طبیعیه ازین بیشتر باشه باید ناراحت با ...

همسرم انقد ناراحته ميگه خيلي كم بوده حتما مشكلي هست منم استرس گرفتم خدا خيرت بده يكم اروم شدم

1614
مگ تو ازمایشگا چیکار میکنن ک مرد تحریک بشه؟😐 مگ نمیش تو خونه تو یه ظرف پلاستیکی بریزیم حتما باید تو ...

خودش بايد خودشو تحريك كنه☹️نه والا به ما گفتن اينجا انجام بديد بهتره تو خونه ام ميشه انجام داد منتها با اين ترافيك طول ميكشه بياري بدي ازمايشگاه و  ممكنه جوابت اشتباه دربياد

همسرم انقد ناراحته ميگه خيلي كم بوده حتما مشكلي هست منم استرس گرفتم خدا خيرت بده يكم اروم شدم

خيالت راحت عزيزم نگران نباش  اينجوري چون بدون تحريك و دخول بوده جواب دقيقتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍
خودش بايد خودشو تحريك كنه☹️نه والا به ما گفتن اينجا انجام بديد بهتره تو خونه ام ميشه انجام داد منتها ...

مگه میشع؟ خب اگ خودش تحریک کنه ک فقط پیش آب میاد بیرون بعدشم منظورت خودارضاییه تو اون لحظه؟😐

1523
خدا خيرت بده اميدوارم كردي 😍♥️راستي بارداريتم مبارك خدا برات حفظش كنه عزيزم

باردار نيستم عزيزدلم متاسفانه نموند بچم

دلم نمياد تيكرو بردارم😞😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه میشع؟ خب اگ خودش تحریک کنه ک فقط پیش آب میاد بیرون بعدشم منظورت خودارضاییه تو اون لحظه؟😐

اره دیگه باید خودارضایی کنه.

اتفاقا بدون دخول و اینا باید باشه...اوکی؟

منم شوهرم که آز داد رفتیم تو ی اتاق تخت و بندو بساط.منتها من روده بر بودم از خنده اون بدبخت هی میگفت بابا نمیشه😂😂😂

گفتم هرچی هستو بریز بریم😆

تو مرکز ناباروری هم بود.خداروشکر جوابشم خوب بود

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫لطفابرای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏👼
اره دیگ از خونه باید برد.. منک شوهرم انقد حساسه هر جایی تحریک نمیشه ک

شما از ازمايشگاه ك سوال كنيد ميگن بدون انجام دخول و استفاده از مايع لغزنده بايد نمونه رو بگيريد چون در غيراينصورت ممكنه دقت ازمايش پايين بياد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645