1472
1459

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
از نظر مالی ما سطحمون خیلی بالاتره  و ۱۰ سال ازم بزرگتره واسه همین میگن تازه بهش ناشناس گفتم گف ...

فقط بخاطر پول و ۱۰ سال ازت بزرگ تره میگن خاک توسرت چه ادمایی پیدا میشن وقتی کسیو بخای پشتش وایمیستی در برابرش دفاع میکنی 

بچه ها ی چیزی بگم همین ک میگه اگه از یکی خوشت بیاد میگی رو یکی از دوستا من گذاشت اینستا هیچی پسره زد اره اینم پرید دایرکت گفت این خودتی ک ازت خوشم اومده🤦🏻‍♀️ پسره هم نه گذاشت نه برداشت الکی گفت من رل دارم🥴🥴 درصورتی ک هیچ کس رل نداشته🙁🙁 اینکه به پسرا ابراز علاقه نکنین خرن نمی فهمن تازه شایدم ضایع تون کردن🙄🤦🏻‍♀️

1449
چندسالشه و اگه به دلت نمیشینه و آینده نداری ولش کننننن😁

۳۰ سالشه نه خیلی خوبه مث خودمم خیلی خله😄 خوشگل و خوشتیپ نیز هست البته از اون خوشگلای افسانه ای نه ولی واسه من مورد قبوله😎

نازلی گوزل جیران قیزام منه تای دونیادا یوخ😎😎😎😎😎
 وقتی 15 سالم اینا بود تو یه گروه تلگرامی اشنا شدیم فکر میکرد پسرم بعد خب چیز شد دیگه یه چندما ...

چ باحال

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
فقط بخاطر پول و ۱۰ سال ازت بزرگ تره میگن خاک توسرت چه ادمایی پیدا میشن وقتی کسیو بخای پشتش وایمیستی ...

من دفاع میکنم ازش پیش همه اما خیلی از دوستام یه جوری نگام میکنن انگار دلشون میسوزه برام 😑

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
1476
1450