1472
1411

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

دعا کردی برای منم دعا کن وقعا خجالت میکشم سرمو پیشه خدا بالا بیارم ازش یه چیزی بخام 

عععععه منم همین میگم اما هربار میگم کفر میگم اخه خدا بخشنده تر و مهربونتر از این حرفاس اینقدر التماسشو میکنم تا ببخشه همین ک گناه میکنم ابرومو نمیبره یعنی دوستم داره منم مثل تو فک میکنم بعضی وقتا عزیزم اما با خودم میگم ن اینطوری بدتر میشه شاید خدا اینطوری دوس نداشته باشه من میرم در خونش حاجتمو میخوام داد ک نوکرشم اگر نداد باز هم نوکرشم 

حتما برات دعا میکنم عزیزم اما شمام دعا کن 

انشالله حاجتروا بشی

1436
بختیارم ینی اسمم کوردی؟؟😍😎😂

اره عزیزم به کوردی یعنی روز ها(روژ)

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊
۱۸ سال _شهر ..... _بله یکی رو دوس دارم ولی به هر کی گفتم گفته خاک تو سرت 😂

ای جان صداقتت منو کشت خخخخخخخخخ

خدایا هرموقع صلاح دونستی امتحانام تموم شد برای دلم کمی زندگی صلاح بدون   
8
عععععه منم همین میگم اما هربار میگم کفر میگم اخه خدا بخشنده تر و مهربونتر از این حرفاس اینقدر التماس ...

ممنونم دوسته خوبم چندساله ازش دور شدم راهمو گم کردم به هردری میزنم بستس خدابه هممون کمک کنه 

عشق                      یعنی یه جوری بغلت کنه        که               زیر دستوپاش له بشی💞💞😍😍😍😍
1474
عزیزم انشالله درست بشه همه چی  ختپ بردار چله قران بخون نماز و...

نمیتونم راستش اگه بردارم ازیه جایی حتما ضربه میخورم 

عشق                      یعنی یه جوری بغلت کنه        که               زیر دستوپاش له بشی💞💞😍😍😍😍
1450