1648
1632
انتخابت و روشت بخاطر محدودیتت اشتباه بود کاش محدود نبودی و با یکی که موجه و میبینیش باشی خوبه

نه اتفاقا من درسته چادری هستم ولی خب تعریف نیست فقط میخوام بدونی محدود نبودم 

چادری هستم ولی خودم خداروشکر خوشچهره هستم و تمام اطرافیانم میگن شیکی حتی دوستای ک حجابشون جالب نبود بیشتر از من نظر خواهی میکردنو دو نفرشونم چادری شدن 

بودن ک پیشنهاد بدن بهم تو پارک یا مسافرت مجردی و.... ولی خب قبول نداشتم اصلا حتی پیشنهاد ازدواجم داشتم ☹قبول نکردم 

اون موقع هم پسره ک گفتم بد بود و راهم رو بد انتخاب کردم خودش شمارمو از دوست بی .... گرفته بود پیله بود اینکه من بیشتر وابستش شدم بعد عاشق حرفاش اهل اینکارا نبودم چون میدونستم عاقبت نداره

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

دقیقا میخاد ادای بچه مثبتارو دراره

مگه مثبت ها چجورین 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
1522
ولش کن انگار اسمون دهن وا کرده همین افتاده پایین 

کم توهین بکن 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
1620
من 24 سالمه و کسیو ندارم تو زندگیم کسی هم نیست که عاشقش باشم و زیر سر داشته باشم. احساس میکنم خیلی و ...

نمونه مناسب برا اونهایی که میخوان ازدواج کنن عزیزم 

ساکن کجایی عزیزم

1626
اهان هرچی به صلاحته بخدا اره پسره بهت درست گفته واسه جای قبلی رو پر کنی مجبوری رکی دیگه رو جای گزین ...

اره واقعا 

انشالله همه خوشبخت بشن 

عزیزم تو هم ب همه حاجتهات برسی انشالله

التماس دعا برا منم دعا کن 

1615