1676
1605
از صبح صدام گرفت از بس که جیغ کشیدم نیا تو این تاپبک 

خوب من که نیومدم رفتم ریپ شدم اومدم کی بودم ایجا 😒😒😒😒😒😒😒

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
خب حالا چه قرمزم شده تو بچه خوبه سایتی اصلا بچه مثبت خوده جنسی😂😂😂😂😂😂😂😂

😒😒😒😒😒

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
1665
🤐🤐🤐حرفی ندارم بگم رمون اینجا تا زیر پاهات علف سبز بشه 😂😂😂😂

😒😒😒😒😒😒

راستش بقول یکی از شما ها خیلی ها زیرسر دارن منو😅😅

یاد خودم افتادم منم دانشجوی تهران بودم و یه نفر واقعا منو میخواست اما منه احمق از دستش دادم یادش بخیر خیلی خوب بود اون دوران

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی نی نی تو شکمم اگه دوس داشتید یه صلوات بفرستید ممنونم😘😍
بخدا این استیکرو نزار که ب جوری کلامون میره توهم هااا مثلا که چی

باهات شوخی دارم مگه که مسخره میکنی 😒

1645