1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من 5سال پیش دوس پسر داشتم یکسال باهم دوست بودیم. بهم وعده ازدواج داد اما متوجه شدم برا سواستفاده باهام دوسته و حرفاش دروغه.ازش جداشدم دیگه هرگز باکسی دوست نمیشم چون من دختری نیستم ک اهل رابطه و..اینجورچیز باشم زودهم وابسته میشم.با اون هم ک دوست بودم دلایلش این بود ک تحت تأثیرمحیط قرارگرفته بودم و دوس داشتم کسی توزندگیم باشه بهم محبت کنه بعدشم بهش علاقه مندشدم و وابسته..اما تا ب خودم اومدم وفهمیدم هدفش چیه ازش جداشدم

حالاهم ازتنهاییم راضیم ..بجزهمسرآیندم کسی رو توزندگیم راه نمیدم.

دعاکردم که تنهامال من شی ،توتعبیرقشنگ فال من شی ، اگربازم دلت بادیگرونه،چشات دنبال ازمابهترونه،بزار بایادتو دلخوش بمونم فقط خاطره هات بامن بمونه...
1522
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 زنده باشی عزیزم انشالله تو هم حاجتروا بشی اون اقا ب گفته خودش با چند نفر بود البته او ...

اهان هرچی به صلاحته بخدا اره پسره بهت درست گفته واسه جای قبلی رو پر کنی مجبوری رکی دیگه رو جای گزین کنی اینجوری میشه که تو باتلاق میفتی کسی هم کمکت نمیکنه بهتره که خودشو کشیده کنار

8
چراااااا؟

دلیلشو الان گفتم

دعاکردم که تنهامال من شی ،توتعبیرقشنگ فال من شی ، اگربازم دلت بادیگرونه،چشات دنبال ازمابهترونه،بزار بایادتو دلخوش بمونم فقط خاطره هات بامن بمونه...
وه وه هرجا میرم جلومی 😂☺😂😂

تو یکی ساکت دیروز چی بم گفتی 😡

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 زنده باشی عزیزم انشالله تو هم حاجتروا بشی اون اقا ب گفته خودش با چند نفر بود البته او ...

خوبه حالیش بوده ولی چ باحالی تو این عذاب وجدان تو میگ ک خیلی پایبندی و پاک

بسپار ب خدا قطعا یه ازدواج عالی داری 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1645