1464
1459
چطوری هم سرکارین میرین هم دانشجویی بهتون مرخصی میدن هی؟😓

دانشگام غیر حضوری هست چند روز در ماه حضوری داره که اره مرخصی بدون حقوق میگیرم.

تازه دوجا میرم سرکار یکی صبح تا ظهر یکی عصر تا شب

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اخه ی سری از دخترا از نظر قیافه و شرایط بیچاره ها خیلی غیر عادی ان و پسر جوون کم میره خاستگاریشون&nb ...

خواستگار جوون زیاد داشتم ولی هیچکس به جز اون به دلم نمیشینه 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما گناه میکنیم تا خدا بخشنده بمونه ...
باشه عزیزم سعیمو میکنم    

آفرین گلم🌸کمک خواستی در خدمتم. منم یه روزی تو اوج ناامیدی بودم ته چاه بودم

امام حسین(ع):همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.❤اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ❤🌸مگر از زندگی چه میخواهید که در خدایی خدا یافت نمیکنید که به شیطان پناه میبرید؟ پس هرگز ناامید نباش🌸❤ لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی قائم(عج) صلوات بفرستید ممنونم🌸
1436
دانشگام غیر حضوری هست چند روز در ماه حضوری داره که اره مرخصی بدون حقوق میگیرم. تازه دوجا میرم سرکار ...

عزیزم میشه بپرسم چ کاری؟

چرا من پیدا نمیکنم خیلی دوس دارم شاغل شم🙁😧

😐😐😐😐طرفو کلا کشتی خاکشم کردیا تودیگه کی هستی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️انشالله عزیزم به خاستت برس ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

زنده باشی عزیزم انشالله تو هم حاجتروا بشی

اون اقا ب گفته خودش با چند نفر بود البته اول ب من گف با کسی نبودم بعد ک دید من واقعا با کسی نبودم و... اونم عذاب وجدان گرف

برا بار اول ک رفتیم بیرون دلهوره داشتم بهش گفتم من شانس ندارم یکی از هم دانشگاهی ها ما رو میبینه گف ن از جایی میریم ک کسی نبینه 😑یکی از بچهای دانشگاه مارو دید خوشبختانه منو نمیشناخت اما فردین رو میشناخت تو مسیر دستم ب زور گرف میبوسید😶😔لحظه اخر هم دستشو گذاشت پشتم اینقدر خجالت کشیدم چون کامل بند لباسمو لمس کرد 

وقتی رسیدم خوابگاه از عذاب وجدان داشتم میمردم فک میکردم بیرون رفتن دوست دختر پسرا اینک باهم راه برن و حرف بزنن نهایت بعد از چند بار ملاقات دست همو بگیرن شکه شده بودم تا چند روز سنگین بودم باهاش بعد هم ک بهش گفتم اولش گ ن طبیعیه و .... بعد ک دید نمیتونم گف حق با تو بوده تموم کنیم من با دخترهای زیادی دوس شدم واقعا مثل تو نبودن برا بیرون اومدن دست دادن حرف زدن بوسیدن عذاب وجدان نداشتن گریه نمیکردن دوس ندارم بمونم چون عادت میکنی ب این کار بعد مسشی مثل من ک برا دخترای زیادی بودم تو هم برا پر کردن جا نفر قبلی مجبوری یکی دیگه رو جایگزین کنی پسرا هم فقط ب دست و بوس بسنده نمیکنن خودم ب اندازه کافی گناه دارم نمیخوام گناه های تو هم برا من نوشته بشه و ... تموم کردیم 

شوخی کردم گلم فدات شم ببخشید

نه عزیز دلم من شوخی کردم فقط ایموجی یادم رفت😂😂😂

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊
1447
😂😂😂😂من که این همه دویدم کسی بهم جایزه نداد حتی به مقصد هم نرسیدم هیچ برگشتم از اول شروع کنم ولی ...

ان شاءالله میرسی عزیزم.چرا خوندم همونیم که گفتم امضاتون قشنگه.تو امضاتون اومید موج میزد.اگه ماها هنوز به مقصد نرسیدم حتما هنوز نوبت ما نشده.منم مثل خودت.اومیدوارم که اون روز خوب بیاد

ممنونم خدا که محرم امسال رو هم دیدم.امام حسین منو زائرت کن نزارداغ کربلا به دلم بمونه
1474
همه جا میگ ک دوسم داره ب مادربزرگمم گفت اگ باش ازدواج نکنم خودمومیکشم ولی خب نمیومده خاستگاری.منم دو ...

دوست داشتن تنهام لازمه زندگی نیست حداقل باید درس خونده باشه من خودم توشرایط توام ولی خو جوابشون نکردم فعلا گفتم اگه درس بخونی و بری سر کار شاید.کورد کجایی تو؟!

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊
بخدا اصلا اینجوری نیستم  نمیدونم چیکارکنم همه ی دوستام قبل از اینکه باهم اشنا شیم،تصور میکردن ...

منم مغرور نیستم ولی خیلی خنثام بیتفاوت نگا میکنم اینطور دیده میشم بقول دوستام درونو بیرونم خیلی باهم تناقض داره 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1457