1464
1459

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

مث من

من دارمش ولی اونطور که دلم میخاد ندارمش!! خیلیییی دوسم داره خیلییییییییی ولی فقط به عنوانِ یه رفیق و این منو دیوونه میکنه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
1473
۲۴ سالمه از خوزستان ، یکیو به شدت دوس دارم ، یه احساسِ یک طرفه!!

😥ایشالله که دوطرفه بشه 

❤الی امی الغالیه، شکراً لک لانک انتی امی ، امی انتی یا جَنت قلبی و فَرحت عمری، انتی النَعمه الی اشکرُ ربی علیها کُلَ یوم، انتی جَنتی فی هذه الدنیا و حُضنک هو وطن، امی انتی وَحدَک تعملین ماذا اُرید قَبل ان اَتکلم ، انتی وَحدک مِن یسهر ویتعب مِن اَجل راحتنا ، واقول بالختام ربی اَحفظ امی بِعینک التی لاتنام❤             ۹۸/۸/۳ساعت ۸ونیم صبح روز جمعه هوا عالیه😊
1444

۱۹کرمانشاه💕

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊
1476
من دارمش ولی اونطور که دلم میخاد ندارمش!! خیلیییی دوسم داره خیلییییییییی ولی فقط به عنوانِ یه رفیق و ...

خب چرا فقط رفیق چرا نمیاد خواستگاری اگه واقعا خیلی هما دوست دارید

آخی عزیزم 😻 عشق خیلی شیرینه ولی با آدم درستش ایشالا بهش برسی ❤

ممنونم عزیزم توهم بهش برسی 😍😍😘

عشق                      یعنی یه جوری بغلت کنه        که               زیر دستوپاش له بشی💞💞😍😍😍😍
1450