1619
1632
بلللللله  ۴سال باهمیم  خونواده ها هم گفتیم  حالا منتظر زنگ خونواده منن که بیان  ...

اها بسلامتی 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
آقا لطفا برید خواهش میکنم بزارید یکم ما دخترها با هم راحت بگیم بخندیم بفرماید    

باشه رفتم 🏃🏃🏃

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
😯😯😯نه بابا بگو کی میاد روتویه غورباقه اسید بریزه😂😂😂😂🤣

شبیه مدلاست خدایی 😹😹😻 چند ساله با همیم توی همه ی شرایط عاشق هم هستیم

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....
1614
1523
عشقتون پایدار 

مرسی لطف دارین 💖💖

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....
1639