1464
1459

من داره ۲۲ سالم میشه

یه نفرم منو زیر سر داره 😹

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1473
من داره ۲۲ سالم میشه یه نفرم منو زیر سر داره 😹

یعنی تو کسیو زیر سر نداری 🤔🤔🤔

عشق                      یعنی یه جوری بغلت کنه        که               زیر دستوپاش له بشی💞💞😍😍😍😍
1469

۱۹ سالمه

یکی منو زیر سر داره😂

*بنده دانشجوی روزنامه نگاری علامه طباطبایی هستم❤خیلی رشتم‌ رو دوست دارم و هدفم درس خوندنه و مستقل شدن  من یه دختر قوی و موفق ام همونی که خسته شد ولی دست برنداشت  تند و تیز وزرنگ  
1474
یعنی تو کسیو زیر سر نداری 🤔🤔🤔

خب آره منظورم همونه 😹😹 ولی اون مخ منو زد 

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
خب آره منظورم همونه 😹😹 ولی اون مخ منو زد 

چجوری 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️یعنی راحت مخت زده میشه 🤔🤔🤔

عشق                      یعنی یه جوری بغلت کنه        که               زیر دستوپاش له بشی💞💞😍😍😍😍
1457