1676
1605

من داره ۲۲ سالم میشه

یه نفرم منو زیر سر داره 😹

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
1665

۱۹ سالمه

یکی منو زیر سر داره😂

*بنده دانشجوی روزنامه نگاری علامه طباطبایی هستم❤خیلی رشتم‌ رو دوست دارم و هدفم درس خوندنه و مستقل شدن  من یه دختر قوی و موفق ام همونی که خسته شد ولی دست برنداشت  تند و تیز وزرنگ  
۲۴سالمه  کسیودارم  که تمام وجودمه

حالا باید دید توهم همه وجود اون هستی یا نه 😂

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
یعنی تو کسیو زیر سر نداری 🤔🤔🤔

خب آره منظورم همونه 😹😹 ولی اون مخ منو زد 

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....
راستش بقول یکی از شما ها خیلی ها زیرسر دارن منو😅😅

😶جدی 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
1645