2726
عنوان

بوسیدن زن و شوهر جلوی بچه هاشون...

| مشاهده متن کامل بحث + 3742 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدن عشق و محبت هیچ ایرادی نداره

و اتفاقا به رشد فکری کودک کمک میکنه

چه دختر و چه پسر اولین آموزشهای ارتباط سالم  رو از خانواده یاد میگیره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

مامان بابام سر همدیگه رو میبوسن اصلنم بد نیست فقط از اون مدلایی که نصف صورت طرف میره تو دهن اونیکی جالب نیست جلو بچه😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2728

اتفاقاً اگه رفتارهای ج ن س ی بینش نباشه خیلیم خوبه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

والا مامان بابای من لیلی و مجنونن البته تا حد بوس و بغل به نظره من عالیه چون منو خواهرمم محبتو ازشون کاملا یاد گرفتیم

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

خوبه عزیزم خیلی هم خوبه بوس معمولی البته. خخخخ میدونی با محبت کردن به هم جلوی بچه ها درواقع بهشون آموزش میدیم که اونها هم به همسرشون محبت کنن، و است خیلی توی آیندشون تاثیر مثبت میذاره

همه تلاشم را می کنم بهتر از دیروز خودم باشم  

نه چه اشکالی داره. عزیزم . محبت رو بچه ها باید از پدر و مادر یاد بگیره . محبت به زنشو به شوهرشو باید شما یاد بدین.  

ولی دبکه بوس که میکنین همو یه چیزای رو رعایت کنید . مثلا لب شو دگه نه 😂😂😂😂

حالادرحدعشق وعاشقی وبغل کردن خوب نیست

اماروانشناسهاومشاورامیگن بوسیدن زن وشوهرپیش بچه هابخصوص دست وپیشانی همدیگه بعنوان رضایت داشتن ازهم یاتشکراززحمتی که برای همدیگه میکشندخیلی هم خوبه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706