1464
1459
عنوان

بوسیدن زن و شوهر جلوی بچه هاشون...

784 بازدید | 54 پست

سلام یه سوالی چند روزی فکرمو درگیر کرده 

به نظر شما خوبه که زن و شوهر جلو بچه هاشون همو بغل میکنن و بوس میکنن یا نه؟؟ 

مامان باباهای قدیم اینو زشت میدونستن که جلو بچه همو بوس کنن ولی الان فرق کرده

منو شوهرم جلوی دخترم همش همو بوس میکنیم به نظرتون این بده یا خوب؟؟؟؟

منم اگه یه روز بچه دار شم اینکارو میکنم بد نمیدونم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

من که اصلا این کار و نمیکنم 

حال این روزای زندگی من:وقتی داری روزای سختی و تجربه میکنی حس بدیه، وقتی هیچ هدفی نداری، وقتی هیچ اشتیاقی برای زندگی نداری ، من دختریم که دلش میخاست خیلی زود مامان بشه اما نشد دختری که حس میکنه گناهای درشتش تو زندگی نذاشت که به خاستش برسه من هرروز خواب دختر کوچولوم و میبینم هر شب خاب میبینم که دختری دارم دختری که موهاش مثل شب سیاهه و لباش مثل انار سرخ دختر کوچولو قشنگم تو نخاستی پیشم باشی تو من و لایق مادر بودن ندونستی انگار من و تو فقط باید تو رویا برای هم باشیم یه بغض عجیبی تو گلومه وقتی دارم خابام و برای بابات تعریف میکنم من یه مدت خیلی کم طعم انتظار رو چشیدم و متاسفانه مخم رد داد دیگه برای همین تصمیم گرفتم حداقل تا خیلی سال بعد از این ها حرفی از بچه نیارم میدونید چیه؟ دارم به ۲۰ سال بعد فک میکنم من اون موقعم بچه ای ندارم دلم بیشتر از این گرفته😔
8

بوس زیادعمقی نباشه نه اشکال داره😁😁

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قد:۱۵۹   وزن شروع۷۸/۶۰۰     گروه قرمز😑      وزن هدف نهایی:۵۱    هدف تاشب یلدا:70🔒🌷💪💪💪💪💪💪💪
1474

دیدن عشق و محبت هیچ ایرادی نداره

و اتفاقا به رشد فکری کودک کمک میکنه

چه دختر و چه پسر اولین آموزشهای ارتباط سالم  رو از خانواده یاد میگیره

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

مامان بابام سر همدیگه رو میبوسن اصلنم بد نیست فقط از اون مدلایی که نصف صورت طرف میره تو دهن اونیکی جالب نیست جلو بچه😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

اتفاقاً اگه رفتارهای ج ن س ی بینش نباشه خیلیم خوبه

بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب سلام الله علیها روبند او را بر میدارند بدان که تنها یزیدیان بی حجابی را برای تو میخواهند « و بد حجابی یک تحقیر است از سوی دشمن»                                              
1457