2726

اصلا عصاب و روانم بهم ریخته 

ماشین ما رو که مادرشوهرم و برادرشوهرم بردن به اسم لوشان بردن سر از انزلی در اوردن عیب نداره بعد تو راهماشین رو خراب کردن الان اومدم پایین میگم ماشین رو لازم ندارین ببرم میگه از قبل ماشین خراب بود پنجر شده زاپاس رو انداختیم الان فرمان گیجه گفتم عیب نداره میبرم بعد گفت نه خودم درست میکنم الان رفته مثلا درست کنه اومده میگه تا عصر هم درست نمیشه یعنی مغزم سوت کشید 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

بعد جالبیش اینجاس از ما زودتر یه وانت گرفتن من حتی یه بار هم سوار نشدیم  چون تازه گرفته بودن مادرشوهرم گفت من به پسرم گفت ماشین رو به هیچ کی نده فقط خودت سوار شو بعد الان یه جمعه که نمیذارن ماشین دم در باشه خرابم کردن انداختن گردن خودمون خدایاااااا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ندید بابا نمیفهمن که بلانصبت

انقد حرص خوردم که حد نداره .بعد ماشین ما رینگ اسپرته دو تومن پول همونا رو دادیم الان میگه فک کنم رینگش شکسته الان من بزنم تو سرم 

این بارو غصه نخور کاریه ک شده ولی سریا بعدی یاد بگیر بگی نه اینو میگن درس عبرت

عمرااااا اگه بگه نه 

من میگم جمعه ها نده الان از پنجشنبه ها میده بهشون 

میس سمیرا😯😯😯ینی سمیرا خانوم 

😑😶😐😕واقعا زیباست😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
شوهر احمق من باشه میگه آره من خراب کردم ماشینو دادم دستشون اونا تقصیر ندارن خدایا بیشعورارو به راه ...

شوهر منم همینو گفته دیشب من اشپزخونه بودم دیدم دارن پچ پچ میکنن الان مادرشوهرم میگه دیشب شوهرت گفت از قبل خراب بوده

شوهر منم عن ابن کارا رو در میاورد...😤😤😤😤کاملااااا درکت میکنم

رواااانم بهم ریخته اس فقط دلم میخواد خودمو بزنم الان 

2706