1472
1411
عنوان

خانم گلیا بیاین واستون حمد بخونم🌹

136 بازدید | 38 پست

سلام عشقا😍ی موقعیتی پیش اومده ک میتونه تاثیر مثبت زیادی روی کارم بذاره لطفا دعام کنید عزیزای دلم خیلی ب دعاهای از ته قلبتون نیاز دارم من واستون حمد میخونم خوشگلا ❤💖

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

مرسیرمنم برات صلوات فرستادم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

برا سلامتی دختر شش سالم بخون برا عاقبت بخیریش

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

برای سلامتی نینی تو راهی من بخون لطفا عزیزم

انشاالله حاجت روا بشی برات صلوات میفرستم گلم💖

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1436
1444

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی و سوره قدر  

می خونم لطفا برای نی نی دار شدن ی خانم و همین طور حاجت خودم دعا کنین

ایمان شما به خیر خواه بودن  خداوند ایمنی بخش از بلایا خواهد بود
1474
 @خداگونه     @باشکوه     @pesteh_2    

واسه خودت و اونایی ک تگ کردی خوندم

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

برای منم بخون خیلی وقت دیگ از نازاحتی توهمچین تاپیکایی نمیرفتم این دفه گفتم بذاربرم خواهش کنم شایدنفسشون حق بود.لطفابرای من بخونیدمرسی ازشما

سرخورده بودم از عشق درانتظار مردن
1457