2733
2739
عنوان

خوشبختی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 66 پست

سنتی داره اون روی دیگه اشو بهم نشون میده عذابم میده با حرفاش توهیناش

عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه بد! شاید صحبت کردن و شنیدن حرف متقابل اوضاع رو بهتر کنه

سعی میکنم اینکارو بکنم ولی اون خودشو دور میکنه

عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏
2738

منو همسرم مث همه دوست دختر دوست پسرا آشنا شدیم من از سن خیلی پایین باهاش دوست شدم دبیرستانی بودم و از همون موقع جفتمون عاشق هم بودیم بعد از چند سال که دیگه ازدواج کردیم هنوزم مثل همون زمان دوستی باهم خوبیم و خوشبخت اگر خانواده شوهر دخالتی نداشته باشن و هروز آرامش زندگیمونو سلب نکنن زندگیمون سراسر شیرینی و آرامشه البته الان بیشترین دغدغه هردومون بچه هستش خیلی دوس داربم مامان بابا بشیم.. برای همتون آرزوی خوشبختی دارم..

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
اونایی که گفتن سنتی... منظورتون اینه که با خاستگاری و همزمان با خونواده با هم آشنا شدید ديگه؟ آره؟&n ...

ما آشنا شده بودیم پنج ماه هیشکی نمیدونست بعد رفت به خانوادش گف بهم یکی رو معرفی کردن برین خواستگاری اونام با کله اومدن خواستگاریم خیلیم منت کشی کردن چون یه ساعت خونشون از مادور بود بابام اول قبول نمیکرد زنگ زدم به داداشم اومد راضیش کرد بعد دو روز دوباره اومدن خواستگاری وبعد تحقیق عین سنتی شد ماهم تحقیق بعدشم تو یه هفته بله برون آزمایش وعقد وپاگشا وتمام ...یه سال ونیم هم عقد بوریم پارسالعروسی الان یه ساله از شوهریم راضیم وخوشبختم خانوادش اصلا نه ...قطع رابطه کرده شوهریم ۴ماهه ....

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
ما آشنا شده بودیم پنج ماه هیشکی نمیدونست بعد رفت به خانوادش گف بهم یکی رو معرفی کردن برین خواستگاری ...

ایشالا خوشبختیتون تا ابد باشه

نمیدونم چرا خانواده با محبت ایرانی به ازدواج بچش که میرسه انقد بی منطق میشه (البته بعضی خونواده ها) 

امیدوارم مشکلتون حل بشه، خونواده خوب نعمت بزرگیه

ایشالا خوشبختیتون تا ابد باشه نمیدونم چرا خانواده با محبت ایرانی به ازدواج بچش که میرسه انقد بی منط ...

موقع ازدواجمون اینقدر همشون خوشحال بودن اما نمیدونم چرا عوض شدن ...یکاز علتاشم شراکتشون بود با برادروپدرش براهمین دعوا شد وآخرشم قطع رابطه آدمای شری نیستن فقط دروغگو وکلاهبردارن  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706