2726
عنوان

خوشبختی؟؟

1136 بازدید | 66 پست

سلام، لطفا اونایی که متاهل هستند و بصورت سنتی و غیر سنتی ازدواج کردن جواب بدن

به چه صورت با همسرتون آشنا شدین و ازدواج کردین؟ آیا رضایت کامل از ازدواج خودتون دارید یا نه پشیمونی؟ 

(میخام یه آمار قریب به یقین دربیارم) 

تعداد رای : 117
نظرسنجی
سنتی، خوشبختم
46
39%
غیر سنتی، خوشبختم
42
35%
سنتی، پشیمونم
18
15%
غیر سنتی، پشیمونم
11
9%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آمارشو ب ماهم بگو آخر سر باسه؟ خودت چی؟ سنتی بودی یا عکسش خوشبختی یا نه 

غیر سنتی بودیم

اول خودمون به قصد ازدواج با هم صحبت میکردیم، بعد تصمیم گرفتیم، اما خونواده ها موافق نبودن، بعد از دو سال بالاخره اجازه صادر شد، از اول زندگیم تا الان نه من به شوهرم کمتر از گل گفتم و نه شوهرم به من... البته که توی همه زندگی یه مشکلاتی هست، اما مشکلات ما باعث شد به هم بیشتر نزدیک بشیم

2728

سواله خیلی کلی هست.چون رضایت کامل نمیشه  داشت باید دوتا گزینه نسبتا خوشبخت یا نسبتا پشیمون هم اضافه میکردی.بعدم کسی میتونه به این سوال ج بده که چندسال از ازدواجش یا آشنایی گذشته باشه تا اخلاق زن و شوهر دست هم اومده باشه.ولی به هر حال من گزینه یک رو زدم.

من سنتی اونم از نوع اصل سنتی یعنی تا قبل عقد اصلا باهاش حرف نزدم و ندیدمش

اما الان خیلی خوشبختم فقط دعام کنید میوه زندگیم رو داشته باشم تا زندگیم بهترین بهترین بشه

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
اونایی که گفتن سنتی... منظورتون اینه که با خاستگاری و همزمان با خونواده با هم آشنا شدید ديگه؟ آره؟&n ...

اره..پسر عمو ممانمه از بابام منو خواستگاری کرد من هم اصلا نمیدونستم بعدش هم که نامزدی و عقد و عروسی..خداروشکر خوشبختم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
سواله خیلی کلی هست.چون رضایت کامل نمیشه  داشت باید دوتا گزینه نسبتا خوشبخت یا نسبتا پشیمون هم ا ...

درست میگی 

در کل منظورم اینه که اگه برگردید به عقب باز هم همین ازدواج و همین فرد رو انتخاب می کنید یا نه

مرسی جواب دادی

اره..پسر عمو ممانمه از بابام منو خواستگاری کرد من هم اصلا نمیدونستم بعدش هم که نامزدی و عقد و عروسی. ...

خداروشکر 

خیلی تاپیک های خیانت و دست بزن و نفرت از خونواده شوهر و چیزای دیگه میدیدم اینجا... خیلی وقت بود میخاستم بدونم واقعا چه خبره؟ 

درست میگی  در کل منظورم اینه که اگه برگردید به عقب باز هم همین ازدواج و همین فرد رو انتخاب می ...

آره من اگه برگردم عقب اونی که عاشقش بودم رو میذارم کنار از اول عاشق همین شوهرم میشم و میمونم

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
امضات ايول داره👍👍👍👍👍

مرسی عزیزم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2706