1464
1411
عنوان

خوشبختی؟؟

928 بازدید | 66 پست

سلام، لطفا اونایی که متاهل هستند و بصورت سنتی و غیر سنتی ازدواج کردن جواب بدن

به چه صورت با همسرتون آشنا شدین و ازدواج کردین؟ آیا رضایت کامل از ازدواج خودتون دارید یا نه پشیمونی؟ 

(میخام یه آمار قریب به یقین دربیارم) 

تعداد رای : 117
نظرسنجی
سنتی، خوشبختم
46
39%
غیر سنتی، خوشبختم
42
35%
سنتی، پشیمونم
18
15%
غیر سنتی، پشیمونم
11
9%
آمارشو ب ماهم بگو آخر سر باسه؟ خودت چی؟ سنتی بودی یا عکسش خوشبختی یا نه 

غیر سنتی بودیم

اول خودمون به قصد ازدواج با هم صحبت میکردیم، بعد تصمیم گرفتیم، اما خونواده ها موافق نبودن، بعد از دو سال بالاخره اجازه صادر شد، از اول زندگیم تا الان نه من به شوهرم کمتر از گل گفتم و نه شوهرم به من... البته که توی همه زندگی یه مشکلاتی هست، اما مشکلات ما باعث شد به هم بیشتر نزدیک بشیم

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

1436

سواله خیلی کلی هست.چون رضایت کامل نمیشه  داشت باید دوتا گزینه نسبتا خوشبخت یا نسبتا پشیمون هم اضافه میکردی.بعدم کسی میتونه به این سوال ج بده که چندسال از ازدواجش یا آشنایی گذشته باشه تا اخلاق زن و شوهر دست هم اومده باشه.ولی به هر حال من گزینه یک رو زدم.

من سنتی اونم از نوع اصل سنتی یعنی تا قبل عقد اصلا باهاش حرف نزدم و ندیدمش

اما الان خیلی خوشبختم فقط دعام کنید میوه زندگیم رو داشته باشم تا زندگیم بهترین بهترین بشه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق باهم بودنمون هستم.... 😍دعا کنید خدا دخترمو صحیح و سالم به آغوشم برسونه😙😙 الهی آمین‌‌...        تیکرم واقعی نیست ولی تا تاریخ زایمان حتما خدا یه دختر خوشگل و مامانی بهم میده🤗اونم از نسلی که برگزیده هس، دوستان عزیزم خواهش میکنم دعا کنید آغوشم بدون بچه نمونه👪 اگه خواستین واسه سلامتی دخترم و اینکه حتما بهش برسم یه صلوات بفرستین.....🙋💐😙
اونایی که گفتن سنتی... منظورتون اینه که با خاستگاری و همزمان با خونواده با هم آشنا شدید ديگه؟ آره؟&n ...

اره..پسر عمو ممانمه از بابام منو خواستگاری کرد من هم اصلا نمیدونستم بعدش هم که نامزدی و عقد و عروسی..خداروشکر خوشبختم

..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
سواله خیلی کلی هست.چون رضایت کامل نمیشه  داشت باید دوتا گزینه نسبتا خوشبخت یا نسبتا پشیمون هم ا ...

درست میگی 

در کل منظورم اینه که اگه برگردید به عقب باز هم همین ازدواج و همین فرد رو انتخاب می کنید یا نه

مرسی جواب دادی

1334
اره..پسر عمو ممانمه از بابام منو خواستگاری کرد من هم اصلا نمیدونستم بعدش هم که نامزدی و عقد و عروسی. ...

خداروشکر 

خیلی تاپیک های خیانت و دست بزن و نفرت از خونواده شوهر و چیزای دیگه میدیدم اینجا... خیلی وقت بود میخاستم بدونم واقعا چه خبره؟ 

درست میگی  در کل منظورم اینه که اگه برگردید به عقب باز هم همین ازدواج و همین فرد رو انتخاب می ...

آره من اگه برگردم عقب اونی که عاشقش بودم رو میذارم کنار از اول عاشق همین شوهرم میشم و میمونم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق باهم بودنمون هستم.... 😍دعا کنید خدا دخترمو صحیح و سالم به آغوشم برسونه😙😙 الهی آمین‌‌...        تیکرم واقعی نیست ولی تا تاریخ زایمان حتما خدا یه دختر خوشگل و مامانی بهم میده🤗اونم از نسلی که برگزیده هس، دوستان عزیزم خواهش میکنم دعا کنید آغوشم بدون بچه نمونه👪 اگه خواستین واسه سلامتی دخترم و اینکه حتما بهش برسم یه صلوات بفرستین.....🙋💐😙
1396

سنتی داره اون روی دیگه اشو بهم نشون میده عذابم میده با حرفاش توهیناش

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏
1514