2726
عنوان

دخترم شبا نااروم میخوابه چیکار کنم

1297 بازدید | 24 پست

حدود ده یازده میخوابه ...یه ساعتی رو اروم میخوابه ولی بعدش هر نیم ساعت بیدار میشه و دنبال من میگرده .یه ذره شیر میخوره دوباره میخوابه ..ایقد بدخواب شدم صبی حس میکردم کاسه ی سرم داره در میاد ...یازده ماهشه ...چیکار کنم راحت بخوابه ...در طول روز دوسه بار میخوابه ارومه ولی شبا 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه بخواد ادامه پیدا کنه تا دو سال دیگه خواب نداری. چون عادتش میشه شبا بهش شیر خشک بده که از گرسنگی ...

مگه مال گرسنگیه .من خداروشکر شیرم خوبه ...یه ذره شیر میخوره میخوابه دواره بیدار میشه

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

شیر شب باید بگیری خب. ۱۱ ماهشهههه. دخترم ۴ ماهش بود شیر شب قطع کردم‌ . ۱۱ شب میخواب تا ۹ صبح

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

باید شیر شب رو ازش بگیری ... شب بهش آب بده ... هر بار که بیدار شد تو این لیوان ها که نی داره یا لیوان هایی که سرش باریک هست واسه بچه هاست و میتونن بمکن آب بریز بهش بده ... کم کم خودش سختش میشه و بیدار نمیشه... اگه شیر شب رو نگیری ازش حالا حالا ها گرفتاری... وقتی وزنش به دو برابر وزن تولدش رسید باید شیر شبش رو میگرفتی که الان اسیرت نکنه

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
شیر شب باید بگیری خب. ۱۱ ماهشهههه. دخترم ۴ ماهش بود شیر شب قطع کردم‌ . ۱۱ شب میخواب تا ۹ صبح

شیر شب؟؟؟؟؟

چطور اينكارو كردي، نصف شب بيدار نميشد از گرسنگي

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

سلام عزیزم

دختر من دو سالشه 

عین دو سال بدتر از شمام من. دختر من کلا شبا رو نمیخوابه. اگر بخوابه هم دایم بیدار میشه. بغل میخواد و گریه میکنه. دکتر هم خیییلی بردم حتی مغز و اعصاب. دو تشخیص داده شد اضطراب بارداری و اضطراب جدایی

البته هر دکتری نظر خودش رو داره ببری شاید دارو بدن ولی چون میخوابه بعد مرتب بیدار میشه برای شیرش هم هست. دختر من کلا نمیخوابه... 

سعی کنید شکمش سیر باشه قبل خواب البته زیاده روی هم نکنید چون بازم ترش میکنه و اذیت میشه

تو اتاق قران صوتی بزارید سوره جن، عنکبوت و معارج رو بخونه..... 

شب قران همراهش باشه، بهتره در طول روز هم استرس و نگرانی و ترس براش پیش نیاد

تو اینترنت حرز ابی دجانه رو سرچ کنید و براش انجام بدید... 

اخر شب تو ابش گلاب و کمی عرق نعنا بریزید

اگر مفید بود و تونستین بخوابین برای من و دخترم هم دعا کنید

ممنونم 

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
باید شیر شب رو ازش بگیری ... شب بهش آب بده ... هر بار که بیدار شد تو این لیوان ها که نی داره یا لیوا ...

نمیدونستم اصلا

شیر شب؟؟؟؟؟

نمیدونی شیر شب چیه؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چطور اينكارو كردي، نصف شب بيدار نميشد از گرسنگي

گرسنگی نیست آخه. فقط فقط عادت. ۱۰ شب پاشد دید خبری نیست هی تکونش دادم تا خوابید. خواب عمیق عین شیر برای رشدشون مهم

2706